Життя у шлюбі складається із 7 етапів

Якби про це говорили до одруження, розлучень було б на 80% менше!

Ми часто плутаємо кохання з захопленням. Ми очікуємо, що вже життя буде нагадувати цукерково-букетний період. Але кохання починається якраз після цього періоду. Тоді, коли необхідно прийняти людину без пелени, зі всіма її недоліками. Тоді від нас залежить, чи підемо ми їй на зустріч, чи ні. Тобто чи було це всього-на-всього захоплення, чи ви справді кохаєте.

Кохання не потребує квітів і подарунків, воно потребує розуміння і терпіння. Воно існує для того, щоб ми залишалися вірні своєму партнерові, знаючи про його недоліки. Справжнє кохання не закінчується через три роки, воно не закінчується ніколи, бо воно не ставить нічого вище за кохану людину.

До вашої уваги — 7 етапів стосунків, які повинна пройти кожна пара на шляху до щастя

1. Цукерково-букетний період

Цей період триває близько 18 місяців. Він дуже оманливий, тому не спішіть приймати серйозні рішення в цей час. Захоплена партнером людина схильна до ідеалізації. В цей період пара приховує свої негативні сторони характеру один від одного. Все дуже прибрано і прикрашено. Але скоро пелена спаде і все стане на свої місця.

2. Етап перенасичення

В цей період ви починаєте розуміти що казка закінчується. Це приносить сум ц ваші стосунки. Багато пар не справляються з таким перехідним етапом. Є люди, які розвивають стосунки лише до цього періоду, а потім шукають нових партнерів, щоб знову опинитися в ілюзії першого етапу. Сильні пари доходячи до цього другого етапу бачать і його переваги – відкритість коханою людини, щирість, нові сторони характеру партнера. Це не менш цікаво.

3. Етап відрази

Цей етап досить тяжкий. Пара не лише пізнала недоліки свого партнера, але й перенаситилася ними. Є два варіанти: або змінити ракурс свого сприйняття і прийняти людину такою, яка вона є, або розійтися. В нових стосунках все почнеться з цукерково-букетного періоду, але неодмінно знову дійде до етапу відрази. Тому приймайте рішення виважено..

4. Етап терпіння

Якщо ви все-таки змогли прийняти один одного зі всіма своїми недоліками, то ваші стосунки перейдуть на рівень терпіння. Такі відносини справді відрізняються своєю якістю. Ви більше не драматизуєте, вмієте чути та розуміти один одного. 

5. Етап обов’язку та поваги

Цей етап стосунків можна назвати першим вагомим кроком до справжнього кохання. Ви вчитеся працювати над стосунками, а не просто плисти за течією. Ви хочете вкладати в них своє кохання, а не лише брати з нього.

6. Етап дружби

Під час цього етапу розвивається справжня довіра до коханої людини. Ви справді вважаєте свого партнера невіддільною частинкою себе, своїм продовженням.

7. Етап справжнього кохання

Таке кохання здобувається роками спільного життя і випробувань. Людина вчиться ставити партнера та його інтереси над собою. Такому коханню не властиві більше егоїзм та упередження. Вони найрідніші один для одного, це неповторне почуття, яке дістається лише найміцнішим парам.

А на якому ви етапі кохання зі своїм обранцем?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector