17 фото, за якими стоїть тепла історія

Життя – дуже непередбачувана штука. Часом здається, що у нашому світі зовсім не лишилося тепла та любові, проте деякі ситуації та люди доводять, що це далеко не так. Варто просто озирнутися та спробувати знайти щось хороше. Відкиньте увесь негатив та подивіться на своє життя зі світлого боку. Там точно знайдеться багато хороших речей. Сподіваємося, що ця підбірка стане однією з них. 

Ця ящірка щодня приходить до мене та вимагає їжу

“Дружина вирішила самостійно розмалювати стіну у дитячій кімнаті, адже скоро ми заберемо дитину з дитячого будинку”

“За рік я змінився в кращу сторону й справді став набагато щасливішим”

“Тепер у мого домашнього улюбленця є особиста ванна”

“Моя мама дуже турбувалася, що на роботі ніхто не згадає про те, що після 28 років праці, вона виходить на пенсію. Сьогодні я отримав таке фото”

“Я не хотів котика, а дружина дуже хотіла. Так ми домовилися про двох”

“Це фото зроблено у 1995 році, після операції, яка згодом дозволила мені встати на ноги та піти. Поряд мій вітчим, який досі є моїм героєм”

“Дуже люблю фісташки, але не люблю їх чистити. Дружина залишила мені цей пакет, адже завтра у неї кесарів розтин. Вона сказала, що коли їстиму їх, то буду думати про неї”

Дружина з донькою поїхали у відпустку, тому котику не вистачало уваги. Він постійно спав на моєму столі і я вирішив придбати для нього зручне ліжечко

Ми познайомилися у 2020 і попри те, що ми живемо за 3 тисячі кілометрів один від одного, вона погодилася вийти за мене заміж

Дорога дуже гаряча й песик міг попекти собі лапки. Довелося щось вигадувати

Якісь діти вирішили залишити своєму батькові послання під вікнами готелю

“6 місяців тому я запитав у одній із соцмереж: Як хлопцям живеться на самоті. Мені відповіла дівчина. Ми почали спілкуватися, а це фото з нашої першої зустрічі”

“Моя дівчина-ветеринар сьогодні прийшла додому не сама. Проте вона сказала, що цей клубочок щастя з нами тимчасово”

“Рік назад ми з колегою просто спостерігали один за одним, а потім просто закохалися. Він – неймовірна людина й зараз ми живемо разом”

“Ніна зникла і я ніде не могла її знайти. Вже навіть роздавала на вулиці такі от листівки, а потім побачила, як вона спокійнісінько виходить з лісу”

“Коли я була волонтером, то часто годувала дельфінів, а вони часто приносили мені ось такі подаруночки”

Які теплі події траплялися у вашому житті? Давно це було?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector