Друзі переглянули відео з відпочинку й зрозуміли, що були в лісі не самі

Хто з нас хоча б раз не хотів переночувати у наметі? Адже це така цікава та захоплива пригода й море нових вражень. Однак, часто у таборі можуть траплятися дивні та моторошні випадки.

Один користувач з ніком @carterbooth виклав у мережу ТікТок моторошне відео про ночівлю з друзями у наметах. Він розповів, як домовилися компанією піти у похід та обрали для себе невелику галявину. Однак, згодом зрозуміли, що неподалік є ще хтось невідомий, тому вирішили переглянути відео, які вони знімали раніше для згадки на пам’ять – можливо, там буде відповідь на те тривожне питання? 

На ролику видно, як хлопці готуються до ночівлі та один з друзів ламає гілля для вогнища. Згодом камера підіймається у гору та знімає верхівки сосен, які росли навколо скелястої поверхні. Тоді, прямо між двома невеликими скелями було видно силуети двох дорослих чоловіків, як стояли позаду та немов спостерігали за компанією. Хоча тоді було темно, але хлопці чітко помітили на зображенні незнайомців. Під відео користувач залишив ось такий підпис “Ніколи ще так не було лячно” та декілька хештегів “похід.страшно”. 

@carterbooth

Never been so disturbed 😳 ##fyp ##creepy ##camping

♬ original sound – CarterBooth

Відео зібрало понад 6 мільйонів переглядів та 330 тисяч лайків. Більшість користувачів не могли розгледіти фігури, адже відео було не чітким та темним, однак деякі писали, що це дійсно дуже моторошно. 

“Мене це відео досить сильно налякало. Радий, що з вами все гаразд!” 

Хоча були й такі люди які звинувачували їх у підставі та награності:

“Особисто я нічого не бачу страшного на відео що могло б вас налякати. Де саме ті незнайомці? Я не можу їх розгледіти!” 

Деякі взагалі вважали, що є тільки один силует або ж це просто якась таємнича містика. Припущень було безліч. Хтось радив спеціально переглянути ролик в уповільненому режимі, щоб розгледіти все детально. 

“Натисніть на паузу на 7 секунді, то зможете побачити силует незнайомого чоловіка у балахоні!”

Більшість користувачів жартували, мовляв, хтось хотів таким чином їх розіграти або попросили третього друга з’явитися неочікувано у кадрі, мовляв, зробити такий розіграш для користувачів ТікТоку. 

“Я впевнений, що це все спеціально! Адже ви вирішили зняти відео якраз у такий момент. Хм… Це досить дивно та здається, що все було підлаштовано навмисне!” 

Здається, що після такого відпочинку друзі навряд чи захочуть ще раз піти у похід на ночівлю у незнайому місцевість. Це відео – звичайна постанова чи дійсно за хлопцями спостерігали незнайомці, які їх налякали? Що ж, єдине, що ми знаємо точно – друзі викреслили такий вид відпочинку зі свого життя надовго. 

На вашу думку, це звичайний розіграш? Чи траплялися з вами схожі ситуації під час відпочинку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector