Городяни подали до суду на сільського півня, який будив їх вранці. І ось що вирішив суддя

Здається люди втрачають здоровий глузд…

Люди стали настільки розбещеними та впевненими у своїй правоті, що ладні подати до суду навіть на звук церковного дзвону. Ви не вважаєте, що це вже повний абсурд? Звичайно, таких випадків доволі мало, але вони є і це вже ненормально. 

От і пожила пара з Іль-д’Олерон, на заході Франції вирішила домогтися спокою за допомогою суду. Все своє життя вони прожили в місті, а на старість вирішили перебратися у село. Все було добре, але у 2017 у їх сусідки Фессо з’явився півень Моріс.

Він, як і всі нормальні півні, щоранку сповіщав жителів села про те, що вже почався новий день, але це не дуже подобалося міським сусідам. Спершу, вони сказали про це Фессо та попросили її вирішити це питання. Жінка відмовила й пара пішла далі – вони подали на півня до суду. 

Судовий процес тривав цілих два роки. За цей час справа набула розголосу по всій країні. Активісти навіть влаштували кампанію у соцмережах під назвою “Я – Моріс” й саме він виграв справу. Крім того, позивачам довелося сплатити 1000 євро як моральну компенсацію власниці півня. 

На жаль, Моріс вже покинув цей світ через затяжну хворобу (вини сусідів у цьому не було), але йому вдалося стати справжнім символом сільської місцевості й забути про нього буде дуже важко.

Далеко не всі розумію тонкощів сільського життя й намагаються розв’язати всі питання саме таким шляхом, але варто враховувати, що село – це місцевість наближена до природи. Якщо природні звуки нервують вас та заважають вам жити, може краще продовжувати жити у місті?

І це не єдиний випадок. Люди подають до суду на цикад, жаб та навіть неживих істот, але тут скоріше проблема не у звуках, а у психологічному стані.

Ви б подали до суду на півня?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector