3 ознаки, які говорять про його любов до тебе

Про ці 3 ознаки любові написав дуже відомий психолог у своєму бестселері “Дій, як жінка, але думай, як чоловік” – Стів Харві.

А й правда, хіба точніше скажеш про те, як треба виживати сучасній жінці?

Так ось, про ці три ознаки.

Їх можна назвати справжніми трьома китами, на яких і тримаються супер міцні стосунки, а без них, вони не більше ніж просто розвага для пари.

  1. Заява; 
  2. Забезпечення;
  3. Захист.

Зараз коротко постараюся пояснити кожен пункт.

  1. Чоловік, який вас дійсно щиро любить може і не піти з вами на шопінг, бо для чоловічої гідності це насправді дуже важко – витрачати години на шастання від магазину до магазину. Та все ж, на події, де є досить багато людей, наприклад на робочий корпоратив він піде з вами, так ще й постійно триматиме вас за руку. 
  2. Коли ви будете хворими чоловік може не звертати увагу на те, що вас потрібно часто провідувати, що потрібно ночами не спати, але бути біля вас. Та є одне але – він точно слідкуватиме за тим, аби вас лікували найкращі спеціалісти і не жалітиме фінансових ресурсів.
  3. Чоловік може спихати відповідальність за виховання дитини на вас, може не хотіти допомагати у побутових справах, але він ніколи і нікому не дозволить образити свою сім’ю.

 

Якщо чоловік відповідає цим трьом пунктам, то він точно обожнює вас і це потрібно цінувати!

А ваш чоловік любить вас?

Читали цю книгу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector