Обприскування томатів у червні, для підвищення урожаю, та захисту від хвороб

Помідори – один з найулюбленіших та найпоширеніших овочів на кожному городі. Для того, аби отримати кращий та смачніший урожай, за рослиною необхідно постійно доглядати та підгодовувати.

Обробка томатів у червні

Для профілактики різноманітних захворювань можна використовувати засіб “Квадріс”. Дачники часто використовують його вже у разі хвороби рослини, адже діє він доволі швидко та ефективно. 

На першому етапі рослини не варто обробляти хімічними засобами. Для профілактики можна використовувати біопрепарат Фітоспорин. Чайну ложку препарату розводимо у 10 л води та оббризкуємо кожні 2 тижні. Цей засіб допоможе вам уникнути білокрилки, а ось від павутинного кліща краще застосовувати Актара, Антикліщ, Аполло чи Фітоверм.

Підживлення томатів у червні

Аби рослина була міцніша та у майбутньому змогла потішити вас хорошим урожаєм, томати необхідно підгодовувати. Для цього, вам чудово підійде комплексне добриво. 

На 10 л води вам знадобиться 50-60 г сечовини. За бажанням, можна додати в кожний літр розчину 1,5 грама сульфату магнію. Підгодовувати томати таким розчином варто до цвітіння та зав’язування плодів.

Коли з’явиться перша зав’язь, можна підгодувати рослину фосфорно-калійним добривом. У 10 л води розмішуємо 10 г суперфосфату та 7-10 г сірчанокислого калію.

Часом, листочки томатів можуть згортатися. У такому випадку їх необхідно негайно оббризкати розчином мідного купоросу, 1-2 г на 1 л води. Робити це необхідно або у похмурий день, або ввечері, тому що сонце може пошкодити рослину.

Для того, аби прискорити плодоношення та захистити томати, вам необхідно обробляти рослину розчином з деревного попелу та борної кислоти. Змішуємо 1,5-2 л деревного попелу та 10 г борної кислоти. Заливаємо все 5 л окропу. Охолоджуємо та додаємо ще 5 л води. Виливаємо у розчин 1 пляшечку йоду, розмішуємо та залишаємо настоюватися на 1 добу. Потім, 1 л настою розводимо 10 л води.

Обробка томатів у липні 

Для боротьби із грибком на листі вам допоможе засіб з молочної сироватки. Вам необхідно змішати 3 л води та 1 л молочної сироватки. Оббризкуємо цим розчином нашу рослину не рідше 2-3 разів на місяць.

1% бордоську суміш можна використовувати від фітофторозу та бурої плямистості.

Можна також використовувати  Бар’єр, Оксихом та Абіга-Пік. Від шкідників: Землин, Медветокс, Террадокс або Почин.

Підживлення томатів у липні

Для того, аби збільшити врожай томати зазвичай обробляють розчином сироватки. Змішуємо 10 л води та 2 л сироватки. Додаємо 2 ст. л. деревного попелу та 10 крапель настойки йоду. У вас має йти по 0,5 л на кожну рослину. 

Якщо рослині не вистачає кальцію, вам необхідно розчинити 2 г кальцієвої селітри у 1 л води та підгодувати розчином рослини.

А два рази на місяць не забувайте підгодовувати томати комплексним мінеральним добривом. Для цього змішуємо 1-2 ст. л. нітроамофоску, 1-2 склянки деревного попелу й 10 л води. 

Чим ви обробляєте та підгодовуєте свої томати?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector