20 речей про шлюб, які я зрозуміла занадто пізно

Прийміть його минуле. Якщо ви хочете бути в його теперішньому, вам доведеться це зробити.

Можете розглядати ці поради, як свого роду правила щасливого сімейного життя. Це те, що я зрозуміла, коли, на жаль, стало занадто пізно. За все доводиться платити …

Уже сім років я розлучена. І хочу сказати, що відносини – це завжди дорога з двостороннім рухом. Обидва партнери (і чоловік, і дружина) повинні вносити в них свій вклад.

Оскільки я жінка, можу говорити виключно з жіночої позиції. Отже …

1. Звертайте увагу на все те найкраще, що є в чоловіка. У вашому чоловікові є багато такого, що вам подобається, і багато такого, що вам не подобається. Постарайтеся звертати більше уваги на позитивні речі.

2. Займайтеся сексом з чоловіком. Інтимна близькість так само важлива, як і близькість партнерів в емоційному плані. Регулярно займаючись сексом з вашим чоловіком, ви піклуєтеся про те, щоб полум’я любові між вами не згасло.

3. Прислухайтеся до порад тих, хто щасливий і успішний в шлюбі. Іноді одна хороша порада може зупинити вас перш, ніж ви приймете неправильне рішення.

4. Давайте вашому чоловікові можливість подумати. Давайте вашому чоловікові можливість проводити стільки часу наодинці з самим собою, скільки йому потрібно.

5. Не прагніть занадто сильно змінювати вашого чоловіка. Все добре в міру. Не ставтеся до вашого чоловіка, як до об’єкта, який необхідно відремонтувати.

6. Робіть компліменти. Говоріть чоловікові про те, який він сильний і мужній. Всім нам подобається чути компліменти у свою сторону. Ваш чоловік  не виняток.

7. Смійтеся над його жартами. Навіть якщо у вашого чоловіка не завжди добре виходить, просто трохи підігравайте йому.

8. Беріть на себе відповідальність за ваші дії. Відповідайте за все, що ви робите. Не перекладайте це на чоловіка.

9. Коли чоловік приходить додому з роботи, не розповідайте йому з порога про якісь плітки і не починайте скаржитися. Він повернувся додому з роботи втомлений. Дайте йому відпочити в спокійній обстановці.

10. Підтримуйте чоловіка, коли він потребує цього. Так зв’язок між вами не обірветься, а, навпаки, буде міцніти.

11. Уникайте порівнянь з іншими чоловіками. Не розвивайте в чоловіка комплекс неповноцінності. Зрештою, ви теж не міс Всесвіт.

12. Давайте вашому чоловікові можливість побути наодинці з самим собою. Це необхідно абсолютно всім людям. І вашому чоловікові теж.

13. Дозвольте йому іноді бути слабким. Ваш чоловік вирішив поділитися з вами своїми страхами і тривогами? В цьому немає нічого дивного. Це нормально.

14. Дозвольте чоловікові любити вас так, як він уміє. У кожного з нас є свої уявлення про любов і про те, як її можна проявляти. Не варто робити поспішні висновки. Так ви випустите з уваги все найпрекрасніше, що є в ваших з ним стосунках.

15. Дозвольте йому бачити вас справжніми. Будьте відкритою книгою для коханої людини. Так ви покажете, що довіряєте. І вам, у свою чергу, можна довіряти.

16. Не принижуйте чоловіка, особливо в присутності інших людей. Ви навіть і думати не повинні про те, щоб робити подібне. В оточенні інших людей, ви завжди повинні підтримувати вашого чоловіка (навіть якщо ви з ним не до кінця згодні).

Всі ваші сварки і серйозні дискусії повинні проходити тільки наодинці. Навколишні вас люди повинні бачити тільки ту любов, що об’єднує вас.

17. Проводьте час разом з чоловіком. Займайтеся спільним хобі. Досягайте загальних цілей. Реалізуйте спільні мрії. Що може бути краще, ніж коли подружжя (крім любові) об’єднують спільні мрії? Удвох все здійснити завжди набагато простіше і веселіше, ніж поодинці.

18. Прийміть його минуле. Якщо ви хочете бути в його теперішньому, вам потрібно це зробити.

19. Не дозволяйте фінансовим проблемам впливати на відносини. Фінанси і все, що їх стосується, – одна із основних причин конфліктів в шлюбі. Не дозволяйте цьому зруйнувати ваші відносини.

20. Любіть і прощайте чоловіка. Найважливіше я приберегла наостанок. Без цього будь-який шлюб, рано чи пізно, закінчиться розлученням.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector