20 зворушливих доказів, що немає чарівнішого звіра, ніж маленькі тюлені

Кожна тваринка максимально мила до того часу, аж поки вона не перетвориться на супер велику тварину.

Сьогодні ми вирішили розповісти мав цікаві факти про тюленів, як на щастя не є на межі вимирання, проте людина завдає чимало шкоди цим прекрасним тваринками.

Насправді, що ж ми знаємо про тюленів, окрім того, що вони живуть біля берегів моря, їдять рибу та вміють гарно плавати?

Мабуть, більше і нічого, а розширяти свій кругозір потрібно!

Такий вигляд та тілобудову тюлені мають для того, аби добре плавати та добувати для себе їжу у воді.

 Маса тюленя в залежності від виду становить від 40 кг (у нерпи) до 2,5 тонн (у морського слона). Також і довжина тіла тюленя варіюється від 1,25 метра у нерпи – найменшої серед сімейства справжніх тюленів, до 6,5 метра у морського слона, назва якого красномовно говорить про найбільші розміри цього виду тюленів. І що цікаво, багато тюленів одного і того ж виду можуть змінювати свої розміри в залежності від сезону. 

Під час літнього сезону вони набирають жир на зиму, а взимку все втрачають.

Тіло тюленя покрите короткою і жорсткою шерстю, яка не ускладнює пересування під водою і навіть захищає свого господаря від холоду. Проте, ця пухнаста шубка, яка у них відразу після народження із кожним днем стає жорсткішою. Також від холоду тюленів захищають запаси підшкірного жиру, що накопичується тюленями на зиму. 

Найбільше видів цих тварин живуть в холодних широтах Арктики й Антарктики, адже для них зовсім не страшні холодні умови життя. Та все ж, є й такі тюлені, як наприклад, тюлень-чернець. Вони живуть у  теплому Середземномор’ї.

Також кілька видів тюленів живуть у внутрішніх озерах материків.

Тюлені майже ніколи не б’ються і не сперечаються між собою, адже є максимально лінивими. Проте, під час шлюбного періоду самці часто є агресивними і навіть небезпечними.

Тюлені хижаки, тому  і головним джерелом їжі для них є морська живність: риба, молюски, раки, краби.

Та морський леопард охоче з’їсть навіть пінгвіна.

Та все ж, на превеликий жаль, тюлені часто стають і самі жертвами.

Акули, косатки, навіть білі арктичні ведмеді з радістю поласують тюлениною.

Цікаво знати те, що тюлені є дуже далекими родичами собак, тому вони часто подібні у своїй поведінці і піддаються дресуванню.

Люди можуть спокійно підходити до тюленів, адже вони є абсолютно безпечними для них, якщо, звичайно це не леопардовий тюлень, який є досить агресивним.

Не любити цих прекрасних кругленьких малюків просто не реально!

 

 

А ви любите тюленів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector