22 жорстокі істини, які нелегко чути, але вони допоможуть вам стати сильнішими

Досить турбуватися про те, як вас запам’ятають. Коли смерть прийде, вас дійсно не стане в цьому світі. Зовсім. Так що живіть повним життям до того, як для вас пролунає останній дзвоник.

Коли комусь, нарешті, вдасться викликати вас на відверту розмову, і сказати вам те, що вам давно слід було, слухати цю гірку правду може бути дуже складно.

Але якщо ви хочете реалізувати весь свій потенціал, ви повинні набратися сміливості, щоб поглянути прямо в очі власному життю, звільнити його від того, що тягне вас назад, щоб ви, нарешті, зосередилися на тому, що дійсно важливо.

Отже, нижче ви знайдете 22 жорстокі істини, які, як правило, ніхто не хоче чути, але які зроблять вас набагато кращими і сильнішими, якщо ви до них прислухаєтеся.

1. Всім начхати.

Вам боляче? Ви страждаєте? Ви втратили дуже дорогу для вас людину?

І знаєте, що? Все, що ви відчували, відчуваєте або ж будете відчувати, вже відчував хтось інший, і, можливо, цей «хтось» зовсім поруч.

Постарайтеся зрозуміти – те, що вам боляче, ще не робить вас кимось особливим. Ваш біль – це всього лише невід’ємна частина того, що ви живі. І здебільшого, всім на нього плювати, крім дуже небагатьох людей.

2. Не заривайте свій талант в землю.

Якщо всередині вас є щось – що завгодно – що говорить вам: «Ти дуже, дуже хороший в цьому», тоді постарайтеся побудувати ваше життя навколо того, щоб займатися саме цим. І якщо ви зариєте свій талант в землю, якщо ви відмовитеся від нього, ви відмовитеся й від того, щоб жити по-справжньому.

3. Візьміть відповідальність за власне життя.

Хто контролює ваші думки, слова, дії? Ви, і ніхто інший. І якщо ви робите щось хворобливе, погане або неправильне, винні в цьому ви, і тільки ви. Візьміть на себе відповідальність за власне життя, і все, чим воно є.

4. Смерть – це дійсно кінець.

Досить турбуватися про смерть і про те, як вас запам’ятають. Смерть є смерть – і коли вона до вас прийде, вас дійсно не стане в цьому світі. Зовсім. Так що живіть повним життям до того, як для вас пролунає останній дзвоник.

5. Прийміть свої емоції.

Досить намагатися втекти від власних страхів, тривог і болю. Прийміть, як факт, те, що ви недосконалі, і часом ви відчуваєте те, чого вам зовсім не хочеться відчувати. З цим нічого не поробиш, і чим швидше ви приймете це як даність, тим швидше ви перестанете намагатися боротися зі своїми емоціями і почнете просто жити.

6. Ви не зможете подружитися з усіма підряд.

Не варто навіть і намагатися. Просто переконайтеся, що ви подружилися з найважливішою людиною в цьому світі – самими собою.

7. Цінність визначається часом, а не грошима.

Не дозволяйте фінансовим питанням не давати вам жити по-справжньому. Повірте, вам зовсім не потрібен тугий гаманець для того, щоб отримувати задоволення від життя. Для цього ви повинні обдарувати і себе, і навколишніх тим, що набагато цінніше грошей – часом.

8. Не намагайтеся активно шукати щастя.

Чому? Та тому, що воно всюди. У кожній посмішці, кожному погляді, в кожній зустрічі і навіть в прощанні. Досить ігнорувати щастя, навколишнє вас з усіх боків, в пошуках якогось «більшого» щастя. Воно і так завжди з вами, прямо тут, так насолоджуйтеся ж ним.

9. Щастя не купиш за гроші.

Якщо ви нещасні всередині, навіть все золото світу не зможе зробити вас щасливими. Щастя йде від самого серця.

10. Всі, хто вас зараз оточує коли-небудь помруть.

Нехай скорбота про минулих і занепокоєння про тих, хто ще з вами поруч, не стають сенсом вашого життя. Смерть – це невід’ємна частина будь-якого життя, так живіть, поки живеться.

11. Ви не зможете забрати гроші на той світ.

Пам’ятаєте ті довгі вечори, які ви витратили на зміцнення вашого фінансового стану, ігноруючи здоров’я, улюблених людей і власне життя? Коли ви будете лежати на смертному одрі, ви зрозумієте, що всі ці вечори були витрачені даремно, оскільки ви не зможете забрати навіть малої частини цих грошей за останню межу.

12. Не забувайте про те, хто ви насправді.

Завжди пам’ятайте, хто ви насправді, коли з вас злазить лушпиння тривоги, стресу і занепокоєння. Десь там, під всіма зовнішніми чинниками криється те, що робить вас вами, те, що наповнює вас пристрастю і змушує посміхатися. Не забувайте про себе, ніколи.

13. Даруйте людям не діаманти, а час.

Час – це найцінніший подарунок, який ви можете вручити іншій людині. Вкладаючи свого часу в навколишніх людей, ви даруєте їм то, що ніколи і ні за що не можна було б висловити грошима. 

14. Прийміть вдячність.

Яким би складним і напруженим не був ваш день, пам’ятайте про те, що десь там комусь іншому прямо зараз набагато гірше, ніж вам. Озирніться, і постарайтеся знайти щось, за що ви можете бути вдячні прямо тут і зараз. Завжди пам’ятайте про подяки.

15. Ваш час – це ваша найцінніша валюта.

Подумайте про час ось з якого боку: кожен місяць ми витрачаємо не менше 40 годин на те, щоб у нас були хоч якісь гроші. Час – це справжнісінька валюта життя. Вкладайте його так само, як ви б вкладали свої гроші – з розумом.

16. Мрії для невдах, займіться краще справою.

Мріяти може хто завгодно, і цим займаються всі підряд. Але скільки з цих мрійників намагаються втілити свої мрії в життя? Мабуть, таких не набереться і половини. Досить сидіти на одному місці, чекаючи джина, який дасть вам те, про що ви мрієте. Почніть, нарешті, працювати над цим.

17. Досить надмірно негативно реагувати.

Прийміть неминучість життєвих злетів і падінь. Найгірше, що ви можете зробити в цьому житті – це вести себе так, немов ваше життя у вогні, коли насправді все зовсім не так погано. Зберігайте спокій.

18. Вкладайте час і сили в найважливіше, що у вас є: себе самих.

Ви можете прожити це життя лише з однієї перспективи – своєї власної. Коли вас не стане, разом з вами зникне і ваша версія життя. Так чому б не зробити себе кращою версією тієї людини, якою ви б могли стати? Вкладайте в себе – у фізичній, ментальній і духовній сфері.

19. Діліться знаннями і досвідом.

Життєвий досвід, життєві уроки, якими збагатило вас життя … Все це не буде коштувати абсолютно нічого, якщо ви не дасте нікому шансу хоч чогось навчитися у вас. Стати гігантом, на плечах якого інші люди зможуть досягти таких висот, про які ви і не мріяли.

20. Живіть в теперішньому часі.

В даний момент, а не в минулому чи майбутньому. Сьогодення – це єдиний час, що дійсно має значення. Почніть жити в ньому прямо зараз.

21. Досконалість неможлива.

Чому досконалість неможлива? Та тому, що у кожного з нас власні ідеї про те, яка вона, ця досконалість. Так що досить старатися – просто будьте тими, хто ви є, в повну силу.

22. Рано чи пізно ви помрете.

Прийміть цей факт, і перестаньте його ігнорувати. Смерть прийде, і вона не буде чекати, скільки б ваших планів не залишилося невиконаними. Вам теж варто перестати чекати. Живіть тут і зараз, і живіть на повну силу.

Наостанок хочу нагадати вам про те, що, якщо ви хочете почати жити по-справжньому, вам потрібно перш за все взяти відповідальність за власне життя. Це ключ до успіху, ліки від прокрастинації, сумнівів в собі і відповідь на звинувачення себе у всіх гріхах.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector