Мільярдер Річард Бренсон пояснює, в чому секрет дійсно щасливих відносин

Всі знають про те, що Річард Бренсон – мільярдер.

Але є і менш відомий факт: його офіційному шлюбу з Джоан Темплмен вже три десятки років, а їхнім стосункам в цілому – 40.

Про успіх можна судити за різними показниками. Гроші та статус – це лише одна сторона медалі, а друга – здорові відносини. По правді кажучи, міцні відносини куди більше говорять про щасливе та успішне життя, ніж «товстий» гаманець.

І одним зі своїх головних успіхів Бренсон називає саме відносини з дружиною. Хоча, як він сам зізнається, в юності зовсім не розумів, що таке любов.

«Якби мені в юності поставили запитання про те, що таке любов, я б сказав приблизно наступне: любов – це почуття, що накриває тебе з головою. Воно захоплює тебе і змушує серце битися сильно-сильно », – говорить мільярдер.

«Можливо, вся справа була в гормонах. Я звертав увагу тільки на красиві очі та усмішку. Навіть написав вірші, в яких докладно описав свою пристрасть і бажання. Вірші зберігаються у мене досі », – продовжує Бренсон.

Любов між Бренсоном і його дружиною виникла зовсім не з першого погляду. Він доклав чимало зусиль, щоб добитися Джоан. Але, за його словами, всі очікування окупилися з лишком. Бренсон вважає, що саме здорові відносини з його дружиною допомогли йому досягти успіху.

Він каже: «Ми з Джоан разом вже 40 років. За весь цей час я не один раз знаходив в собі сили робити такі речі, які іншим можуть здатися просто неможливими. Я часто ризикував, і це дозволило мені досягти успіху в бізнесі. Думаю, що без любові Джоан я б не наважився ризикувати ».

У фільмі «За статевою ознакою» описана історія, як Рут Бейдер Гінзбург добилася успіху в кар’єрі адвоката. Це особистий погляд режисера на те, як складалося життя Рут, і як їй вдалося досягти кар’єрних вершин – стати членом Верховного Суду.

І в цій всій історії вражає не тільки хоробрість головної героїні, але і її відносини з чоловіком. Саме вони були для Рут джерелом сили та мотивації. Саме завдяки його любові й підтримці вона досягла успіху. Він не тільки вірив у неї, а й був готовий надати будь-яку допомогу, в тому числі, взяти на себе частину роботи по дому. Він не звертав уваги на гендерні стереотипи та не бачив нічого поганого в тому, щоб, наприклад, готувати вечерю для родини. Його допомога дозволила Рут більше часу приділяти кар’єрі.

Завдяки їх любові, Рут змогла змінити цей світ.

Бренсон говорить, що його відносини з дружиною схожі на відносини Рут з чоловіком:

«Джоан навчила мене, що від любові серце не обов’язково має заходитись в шаленому ритмі. Любов повинна берегти та оберігати. Підносити до небес, а не тягнути на дно. Робити людину сильною, а не позбавляти її сил. Любов для мене – це безпечний човен, на якому можна відправитися в захоплюючу подорож по бурхливих морях ».

Такими є для Бренсона відносини з дружиною. У них він знаходить підтримку і черпає сили. Поруч з Джоан він може бути самим собою. Завдяки цим відносинам він здатний ризикувати.

А ще Бренсон вважає, що любов повинна надихати нас ставати кращими, ніж ми є.

І ось проста, але мудра порада від Річарда Бренсона: «Застава міцних і щасливих відносин – це прагнення ставати кращими і бажання надихати на те ж саме свого партнера».

Вам не потрібно бути ідеальними. Вам не потрібно шукати партнера, який буде бездоганним. Головне – усвідомити красу і талант людини, з яким ви перебуваєте у відносинах. І ви допоможете йому проявити весь потенціал.

Ви були послані цій людині Богом для того, щоб стати краще. Як? Все просто – вам потрібно просто любити її.

Що думаєте з цього приводу?

Uljana2
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector