3 кращі жінки для одруження за знаком Зодіаку

Багато хто вірить, що зорі, під якими ми народженні можуть впливати на наш характер.

Так само можна з’ясувати якою буде майбутня дружина. Радимо чоловікам звернути увагу на знак Зодіаку своєї обраниці. Найкращими дружинами стають Раки, Овни та Леви.

Королева – Рак

Жінки Раки вміють по-справжньому кохати. Вони віддані, ласкаві та вміють терпіти заради свого кохання будь-які життєві негаразди. Попри свою тендітність, жінки Раки дуже сильні. Вам може здаватися, що ви її ведете за собою, і вона не впорається без вас. Але тільки-но, ви оступитесь, вона збере всю свою силу і підніме вас, щоб знов покірно поставити поперед себе.

Єдине чого не терпить жінка Рак – це неповаги до себе. Вона сама зробить з вас короля сімейства, але за цю свою мудрість потребує вдячності й відношення, відповідно, як до королеви.  

Ваші діти будуть акуратно вдягнені, зачесані, смачно нагодовані та гарно виховані. Ви й самі отримувати насолоду від того затишку, який вона створить в вашій оселі.

Імператриця – Овен

Жінка Овен – це виклик. І лише наймужніші можуть прийняти його. З цією жінкою не можливо зупинитися на шляху. Вона постійно чекатиме і вимагатиме від вас більшого. Але якщо ви віддастеся їй, то вона сформує з вас успішного та авторитетного чоловіка. Інакшого вона не пустить до себе. Яскрава і сильна жінка не дозволить слабкому чоловікові керувати  її життям і вказувати що робити. Будьте готові до того, що вона постійно рухатиметься вперед, а вам не можна буде відставати. Але це принесе вам успіх.

Цих вибагливих жінок дуже важко зацікавити, але, якщо вам все ж вдалося, то можете бути впевненні, вона буде вам вірною парою і боротиметься з негараздами разом з вами.

Попри те, що жінки Овни дуже принципові, вони використовують цю свою гостроту лише для того, що загартувати свого обранця.

Правителька – Лев

Леви – жінки-воїни. Вони наділені всіма рисами, які належать справжнім правителям: мудрість, гордість, сила, відважність, відданість. Саме тому, вони ніколи не погодяться проміняти себе на когось слабшого за себе. Такі жінки не попадаються звичайним чоловікам. Це цінний скарб, які можуть отримати лише достойні.

Вона довго вибирає собі партнера. А, коли знаходить, то дарує йому свою чисту і безкорисливу любов. Навряд чи, ви коли-небудь зможете зустріти жінку, яка вміє так безмежно любити.

Це справжня берегиня свого дому і своєї сім’ї. Левиця не спатиме і не їстиме, поки небезпека чатує її рідних, вона уважно слідкуватиме, щоб завдавати руйнівного удару будь-які проблемі, чи кривднику. 

А який знак Зодіаку ви могли б назвати найкращим в ролі дружини? І чому?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector