Якщо твій хлопець робить ці 5 речей, він ще хлопчик, а не чоловік

Створювати сім’ю з чоловіком, який ще не готовий до цього – небезпечно. Інакше можна розбити собі серце, потратити дорогоцінний час, проґавити справжнє кохання і, найгірше, залишити дітей без батьківської опіки.

Головна проблема, коли ти зустрічаєшся з чоловіком у віці від 20 до 30 років, це те, що важко зрозуміти, на якому він етапі дорослішання. Він може бути милим, але не надійним хлопцем, який ще хоче погуляти, а може бути зрілим чоловіком зі своїми амбіціями. І він теж може ще хотіти погуляти, але при цьому у нього вже є повага до жінок, тому з ним набагато легше. Але як відрізнити першого від другого?

Жінки часто говорять, що справжніх чоловіків залишається все менше. Це не тому, що їм не дарують 101 розу, шикарні авто чи шуби. Більшість жінок називають справжніми тих чоловіків, які вміють брати на себе відповідальність. З якими не страшно вступити в шлюб. Але як зрозуміти, що перед тобою стоїть саме той мужчина? 

Ось декілька рис поведінки, властивих тим хлопцям, які ще не готові до серйозних відносин:

1. Він боїться одній лише думці про знайомство з твоїми батьками. 

Звісно, не потрібно очікувати, що він піде знайомитися з твоїми батьками в той же день. коли познайомився з тобою. Хоча деяких чоловіків і це не зупинило б. Але якщо ваш обранець відмовляється від зустрічі з вашими батьками вже дуже довгий час, то вам варто добре подумати на що взагалі цей чоловік здатний.

Адже знайомство з батьками – це ще не сватання. А його не зрозуміла поведінка, явно, вказує на те, що він зовсім не впевнений в ваших стосунках.є

Зрілий чоловік може відчувати себе ніяково в день знайомства з твоїми батьками, але він не відступиться від логічного продовження ваших відносин. І скоріше за все, такий чоловік прийде у ваш дім не з пустими руками.

2. Він все ще жартує цитатами з «Сімпсонів» або «Південного парку».

Розумні думки витісняють з голови дорослого чоловіка підліткові жарти. Звісно, гумор – це дуже добре, а жарти з цих мультфільмів  – це класика. Але вони не можуть заповнювати весь монолог зрілого мужчини.

3. Його лякає слово «феміністка».

Зрілий чоловік не повторює те, що він чує з Інтернету. Він все оцінює та обдумує. і формує свою думку лише тобі, коли зважив всі “за” і “проти”. І так само, як він не вважає, що місце його мами на кухні, так само не думає, що його кохана прив’язана до господарки.

4. Він влаштовує сцени ревнощів.

Сформовані чоловіки вміють викликати інтерес жінки природним шляхом, а не обманом. Для цього вони використовують свій шарм і харизму. А якщо ваш обранець влаштовує вам показові сцени своєї популярності серед жінок, щоб ви поборолися за нього, то залиште його своїм вигаданим дівчатам.

Так само не дозволяйте чоловікові контролювати вас через ревнощі. Зрілий чоловік довірятиме вам, а про зраду (якщо така буде) дізнається й без контролю.

5. Він не будує конкретних планів.

Він користується моментом вашої випадкової зустрічі, але, майже, ніколи не планує її наперед. Тобі набридне постійно брати ініціативу на себе, і він не оцінить, бо йому цього ще не потрібно. Твій мужчина плануватиме всі ваші зустрічі, вихідні та відпустки.

А як ви відрізняєте чоловіків від хлопчиків?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector