3 ознаки того, що ваш партнер шкодує про зраду

На жаль, статистика свідчить, що в багатьох парах присутні зради. Хтось готовий пробачити такий вчинок, а хтось ні. Комусь легко переступити через всі образи і рухатися далі, а комусь не обійтися без допомоги психолога. 

Однак що робити, якщо партнер щиро вибачається і обіцяє виправитися? Чи варто вірити його словам, адже одного разу він вже підірвав вашу довіру? Як зрозуміти істину суть його намірів? Якщо ваша друга половинка справді шкодує про зраду, тоді ви помітите ці три ознаки:

1. Партнер перестане спілкуватися з тою людиною, з якою зрадив

Звичайно, що людина, яка хоче залишити минуле позаду і налагодити свої стосунки з вами, не буде підтримувати зв’язків з тим, з ким відбулася зрада. Вона сама повинна проявити ініціативу обмежити спілкування. 

Адже як ви можете дивитися в очі тій людині і довіряти своєму партнерові, який продовжує бачитися з нею? Це ніяк не поверне довіру. 

2. Партнер погодиться на все, щоб заслужити вашу довіру

Довіру зруйнувати набагато легше, ніж відновити. Якщо партнер зрадив вас один раз, то може зробити це і вдруге. Цілком природньо, що у вас будуть страхи та переживання стосовно цього.

Однак якщо друга половинка справді у будь-який спосіб готова довести свою вірність, щоб відновити довіру, тоді у ваших відносин є шанс на життя. 

3. Партнер готовий підлаштовуватися під вас

У цій ситуацій ви — постраждала сторона, тому від вас залежать умови майбутнього миру. 

Ви можете сміливо заявити про свої вимоги, побажання та очікування від стосунків.

Партнер, який погодиться підлаштовуватися під вас, справді шкодує про свій вчинок і пране відновити довіру. Він розуміє, що образив вас, тому заслуговує на страждання. Прояв гнучкості і готовність до поступів — це ознаки, які свідчать про можливий хепі-енд.

У будь-якому разі лише вам вирішувати, чи готові ви пробачити зраду, забути про неї і рухатися далі. 

А ви б пробачили зраду своїй другій половинці?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: