8 речей, завдяки яким чоловіки зійдуть з розуму від тебе

У кожного чоловіка є свої власні смаки і вподобання, але жоден з них не пройде повз жінку, яка поєднує в собі ці речі:

1. Захопленість.

Жінка, яка горить своє справою викликає у чоловіків інтерес та повагу. Вони відчувають, що вона готова дати їм любов і пристрасть. Це притягує та приваблює. Саме тому у жінки повинна бути своя сфера інтересів, пов’язана чи то з кар’єрою, чи то з хобі.

2. Фізична активність.

Більшість чоловіків цікавляться спортом, тому оцінять те, що жінка розділить з ним це захоплення. Також це спільна тема для розмови і ознака того, що дівчина дбає про своє тіло.

3. Уміння готувати.

Це прояв турботи і готовності догоджати своєму партнерові. Чоловіки люблять смачно поїсти, а ще більше їх приваблює господиня, яка в одному фартусі готує сніданок…

4. Спонтанність.

Передбачувані дівчата, які звикли тримати все під контролем, швидко надоїдають. У таких стосунках немає драйву та перчинки. Чоловіки будуть в захваті від жінки, яка може неочікувано організувати романтичну вечерю чи спланувати нову подорож.

5. Окуляри.

Чоловікам подобаються жінки в окулярах. На підсвідомому рівні вони розглядають таких дівчат як більш надійних, розумних і скромних.

6. Парфумерія.

Аромати також грають значну роль у звабі чоловіків. 

7. Розум.

Чоловікам подобаються розумні жінки, які можуть підтримати розмову на будь-яку тему. Однак ті, що хизуються своїми знаннями, лише відштовхують їх і лякають.

8. Закушувати губи.

Жінкам потрібно навчитися правильно фліртувати з чоловіками, адже вони завжди ведуться на таку наживку. Це розпалює їхніх інтерес та бажання. 

Чи знали ви про ці речі раніше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector