8 речей, завдяки яким чоловіки зійдуть з розуму від тебе

У кожного чоловіка є свої власні смаки і вподобання, але жоден з них не пройде повз жінку, яка поєднує в собі ці речі:

1. Захопленість.

Жінка, яка горить своє справою викликає у чоловіків інтерес та повагу. Вони відчувають, що вона готова дати їм любов і пристрасть. Це притягує та приваблює. Саме тому у жінки повинна бути своя сфера інтересів, пов’язана чи то з кар’єрою, чи то з хобі.

2. Фізична активність.

Більшість чоловіків цікавляться спортом, тому оцінять те, що жінка розділить з ним це захоплення. Також це спільна тема для розмови і ознака того, що дівчина дбає про своє тіло.

3. Уміння готувати.

Це прояв турботи і готовності догоджати своєму партнерові. Чоловіки люблять смачно поїсти, а ще більше їх приваблює господиня, яка в одному фартусі готує сніданок…

4. Спонтанність.

Передбачувані дівчата, які звикли тримати все під контролем, швидко надоїдають. У таких стосунках немає драйву та перчинки. Чоловіки будуть в захваті від жінки, яка може неочікувано організувати романтичну вечерю чи спланувати нову подорож.

5. Окуляри.

Чоловікам подобаються жінки в окулярах. На підсвідомому рівні вони розглядають таких дівчат як більш надійних, розумних і скромних.

6. Парфумерія.

Аромати також грають значну роль у звабі чоловіків. 

7. Розум.

Чоловікам подобаються розумні жінки, які можуть підтримати розмову на будь-яку тему. Однак ті, що хизуються своїми знаннями, лише відштовхують їх і лякають.

8. Закушувати губи.

Жінкам потрібно навчитися правильно фліртувати з чоловіками, адже вони завжди ведуться на таку наживку. Це розпалює їхніх інтерес та бажання. 

Чи знали ви про ці речі раніше?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: