3 речі, які чоловіки вважають важливішими за фізичну близькість

Фізична близькість – це ще не все, що потрібно вашому чоловікові в стосунках.

Ви коли-небудь говорили чоловікові: “тобі від мене потрібно лише одне”? Тоді ми зараз здивуємо, але йому від вас потрібно не 1, а, як мінімум, 3. І це не те, про що ви подумали.

Розуміння

Ми часто жаліємося на жіночу долю, але при тому ставимо дуже багато обов’язків і обмежень чоловікові: він мусить бути впевненим, не може плакати, мусить всього добиватися, не може здаватися. Чоловіки бояться бути щирими, вони завчають свою роль ще змалку і нікому не показують що насправді у них на душі. Але ваш чоловік може одного разу просто втомитися і проявити слабкість. Зрозумійте його. Не злякайтесь цього і підтримайте його. Ви можете стати єдиною людиною, яка побачить його без всіх цих, нав’язаних суспільством чоловічих ярликів. 

Прийняття

Кожна людина має недоліки. Інколи ці недоліки бачать лише наші партнери, а ми не вважаємо їх критичними для себе. В будь-якому разі, дуже важко жити з людиною, яка сприймає лише ту частину нас, яка їй подобається, а від решти змушує відмовитись. Від себе відмовлятися надзвичайно боляче. Не мучте свого чоловіка. Якщо ви можете полюбити його недоліки, то зробіть це. Прийміть свого чоловіка повністю, а не частково. І він ніколи вас не покине.

Чесність

Якщо ви обіцяли йому, що переживете ураган разом, то не відпускайте руку при вітрі.Говоріть про все. Старайтесь знаходити правильні слова, щоб пояснити чоловікові свій стан. Не терпіть, говорить і дізнавайтесь як виплутатися з важких ситуацій. Якщо ваш чоловік, відчує вашу щирість і зрозуміє, що вам можна довіряти, то енергетично ви станете одним цілим. Він дозволить цьому статися.

А чого найбільше потребує ваш коханий?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector