Секрет ідеальних стосунків: 9 заповідей справжнього кохання

Якщо вам вдалося дожити до шлюбу, то це зовсім не означає, що можна більше нічого не робити. Стосунки потребують постійного розвитку. Це наука, яку потрібно постійно вивчати. Тому ми пропонуємо до вашої скарбнички знань про спільне життя ще 9 заповідей справжнього кохання.

1. Справжнє кохання

Інколи буває важко зрозуміти чи ти справді любиш свого обранця. Тоді запитай себе: а чи любила би ти його, якби він ніколи нічого тобі не подарував? Це важливо. Бо в житті буває всяке. Те, що він бавить тебе подарунками, – звісно, прекрасно. Але, якщо ти цінуєш це вище ваших стосунків, то вони розіб’ються об перші фінансові труднощі.

2. Приймай обранця таким, який він є

Перш, ніж вступати в шлюб настройся на те, що всі люди змінюються. Зачіска, стиль одежі, чи куріння – це все дрібниці. Та людина, якій ти скажеш “так” не перестає любити тебе. Тому приймай його змінні та постійні риси цілком.

3. Умій дякувати

Не чекай, щоб хлопець пожертвував своїм життям заради тебе, щоб подякувати йому. Достатньо тістечка в ліжко, або  викликаного таксі для тебе на роботу, щоб сказати “дякую” за турботу.

4. Поважай особистість

Не забороняй коханому бути щасливим, навіть, якщо щастя йому приносять незрозумілі для тебе речі. Ти можеш не брати в них участь, але не відривай свого чоловіка від улюблених занять і захоплень. Не критикуй і не висміюй його. А краще, постарайся підтримати.

5. Віра в успіх

Повторюй своєму чоловікові, що віриш у нього. Це те, за що він цінуватиме вище всього і всіх. Якщо попереду важке випробування, або просто невеличка дилема, говори про те, що впевнена, в його успіху.

6. Підтримка

Підтримуй його. Не закривайся у своїх проблемах,  не ховайся у своєму особистому просторі постійно, коли він потребує тебе. Говоріть одне з одним, робіть щось спільно. Якщо в нього давно є якась геніальна ідея, або бізнес проєкт, стань його поштовхом до першого кроку. 

7. Не з’ясовуй стосунки у присутності інших людей

Не винось сварку з дому. Все, що стосується особисто вас не має бути напоказ. Якщо ви не все вияснили при виході, то зупиніться і договоріть, коли повернетесь. 

8. Проявляйте емоції один до одного

Інколи вашому чоловікові, як і вам, не потрібні пристрасні поцілунки чи фізична близькість. Все, чого вони зараз хочуть – дотик, приємне слово, теплі обійми та турбота.

9. Цінуй те, що маєш

Ніколи не зрівнюй ваші стосунки з іншими. Звідки тобі знати які в них можуть бути негаразди? Подивись на свого коханого, він тут, він з тобою, і він любить тебе. Цінуй це.

А які заповіді кохання у вашій сім’ї?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector