3 секрети жінок, яких чоловіки носять на руках

Мабуть, вам зустрічалася така картина: поруч з харизматичним і красивим чоловіком цілком «звичайна» дівчина. Натомість вродлива, розумна і успішна (за сучасними стандартами) — немає супутника. Тож чим жінки приваблюють гідних представників протилежної статі? Справа не тільки у зовнішньому вигляді чи вмінні себе подати. Ми підготували для вас 3 секрети.

№1 – ПРАВИЛЬНА ТРАНСЛЯЦІЯ

Дівчина може бути красивою, розумною, кумедною, харизматичною, але це все множиться на нуль, якщо вона постійно незадоволена і часто не в гуморі. Чоловік рано чи пізно піде від жінки, яка постійно жаліється на життя і з будь-якого приводу йому дорікає.

У стосунках від партнера чекають легкості, радості і натхнення. Якщо жінка буде транслювати у відносини саме ці якості, то вони будуть щасливими. А чоловіки завжди звернуть увагу на ту, від якої йде світло та сонячна енергія.

Задумайтеся, а що транслюєте саме ви? Можливо негатив не рає вам зустріти своє кохання. Почніть проживати кожен день із почуттям вдячності та любові до навколишнього світу. Попрощайтеся із роллю жертви чи вічно незадоволеної леді.

Енергетика розслабленої жінки знаходиться на новому рівні. Цього не помітиш візуально, але поруч з нею чоловік себе почуває в гармонії. Йому хочеться кохати цю жінку, робити їй компліменти і носити на руках. 

№2 – ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЗНАЧУЩОСТІ ЧОЛОВІКА

Чоловік завжди буде з теплом ставитися до жінки, яка наповнює його силою і підвищує рівень його значущості. Їй вдається це робити непомітно кожного дня. Вона звертає увагу на його успіхи, підкреслює достоїнства, а на невдачах не загострює увагу. Родичі чи друзі не чують жодного негативного слова про нього. А в потрібний момент вона завжди буде на його боці. 

Така жінка не вступає у боротьбу з чоловіком і не забирає його силу. Вона не буде доводити, що вона розумніша, краща і завжди права.

Щоб поруч був впевнений в собі чоловік не потрібно вчити його як жити, критикувати, засуджувати, докоряти. Забудьте про такі фрази: «Ти не вмієш», «Ти не знаєш», «Ось як треба», «Краще я сама», «Мій тато робив по-іншому».

№3 – ОСОБИСТИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПРОСТІР

Кожна людина індивідуальна та особлива. У нас різні інтереси, звички та захоплення. Та коли дві людини починають разом жити, то їхні простори з часом об’єднуються. Однак жінки помиляються, коли намагаються повністю зайняти простої свого чоловіка. 

У пари більше немає власних хобі, друзів та інтересів, бо у них все на двох. Є випадки, коли обоє партнерів згідні так жити, але частіше хтось з них починає задихатися через брак свіжого повітря. Особливо, коли до цього всього додається тотальний контроль. 

Якщо жінка щаслива, то вона не буде втручатися в особистий простір чоловіка. Вона сама цінує свою незалежність, тому територія чоловіка для неї табу. Така жінка зайнята своїми хобі, друзями та інтересами. Вона сама легка на підйом і ніколи не буде забороняти своєму партнерові віддихати з друзями. Їй знайдеться чим зайнятися за час його відсутності. Такій жінці приносить задоволення саморозвиток, який наповнює енергією і натхненням.

А в чому на вашу думку секрет бажаної жінки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: