4 чесні причини, чому мама спить менше, ніж тато

Жінки боролися за рівноправ’я сотні років і здавалося б в них все вийшло, адже ми можемо вільно будувати кар’єру, розподіляти домашні обов’язки та насолоджуватися відпочинком. Але ж ні! Нещодавні дослідження доводять, що жінки до 45 років сплять набагато менше, ніж чоловіки! Чому так відбувається та куди ми витрачаємо стільки часу? 

Існує 4 чесні причини і якщо ви не бажаєте страждати від постійної втоми, з цим щось потрібно робити.

Чоловіки не виконують свої обов’язки

Численні опитування доводять, що чоловіки зазвичай чекають доки їх дружина попросить про допомогу. Вони рідко самостійно беруться за виконання домашніх справ та догляд за дітьми. Якщо у вашій родині така практика процвітає, вам варто серйозно поговорити зі своїм чоловіком. 

Тато – хороший, мама – погана

Це доволі поширена проблема. Є родини, в яких є чіткі розмежування: тато грається з дітьми та розважається з ними, а мама потім бігає по квартирі та намагається загнати дітей у ванну, аби вимити сліди цих ігор. Звичайно, гратися набагато легше, ніж вмовляти дитину змити з очей фломастер. 

Якщо таке відбувається щоденно, ваш організм не може заснути, оскільки він занадто виснажений. Час розділити ці муки з чоловіком. Поясніть йому, що він повинен не лише гратися з малечею, а й ліквідувати всі наслідки цих ігор.

Мама повинна робити все, тому що так звикли наші люди

Ми йшли до рівноправ’я. Тепер, жінки можуть будувати будь-яку кар’єру, але домашні клопоти ніхто не скасовував. Хочеш працювати? Працюй, але тоді будеш до ночі прибирати в домі та готувати торти для шкільної ярмарки. Купувати його не можна, адже інші матусі будуть сміятися! Просто подумайте, вам важлива думка чужих людей, чи повноцінний сон та здоров’я? 

Мама нервується частіше, ніж тато

Мамам набагато складніше жити, адже вони переживають за своїх дітей постійно. Де він? З ким гуляє? Його ніхто не ображає у школі? А чому він кашляє? Вже немає жару? Мамам важко вимкнути цей режим і часто саме через це надзвичайно важко заснути. 

Як це виправити?

Режим “мами” вимкнути неможливо, але ви повинні хоча б інколи відпочивати. Не бійтеся просити допомоги у бабусь та дідусів. Ми впевнені, що вони залюбки проведуть вільний день з онуками, а ви зможете розслабитися та просто відпочити. 

Спробуйте більше спати. Не варто займатися всіма справами. Поговоріть про це з чоловіком та розподіліть обов’язки. Ви повинні розуміти, що нестача сну може викликати багато проблем зі здоров’ям, а дітям потрібна здорова мама!

Які ще причини, на вашу думку, можна додати до цього списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector