Батько чотирьох дітей сказав, що пологи – це легко, тому дружина під’єднала його до симулятора

Пологи – дивовижний процес, який дарує цьому світові ще одну людину. Тільки от біль під час пологів дивовижним не назвеш. З цим погодяться абсолютно всі жінки, яким довелося відчути це на собі. 

Дуже прикро іноді слухати чоловіків, які обговорюють цю тему та кажуть, що нічого страшного в цьому немає, мовляв ми просто перебільшуємо та занадто сильно драматизуємо ситуацію. Саме таким був чоловік Джоді Річардсон з Гран-Канарії. Жінка стала матір’ю чотирьох дітей, тому її чоловік вирішив, що нічого складного у цьому процесі немає.

Джоді вирішила провчити його та вмовила спробувати симулятор пологів. Чоловік не довго пручався, адже був упевнений в тому, що це не так боляче, як розповідають усі жінки. У мережі YouTube таких відео є надзвичайно багато, тому ви, швидше за все, вже знаєте, що буде далі. 

І ось, чоловіка під’єднали до симулятора пологів. Цей прилад створений для того, аби симулювати біль, який відчуває жінка під час розкриття шийки матки. Джоді вирішила зафільмувати це все на камеру, аби чоловік не забував про цей нестерпний біль!

З самого початку, чоловік намагався триматися й просто кривився, але коли біль починав рости, він просто не витримав та з криками зірвав із себе всі електроди. Чоловік зізнався, що відчував ніби хтось б’є його у живіт та область паху. Майкл дійшов лише до 5 рівня, але вчені кажуть, жінки відчувають набагато більше болю, тому це була просто лайт версія. Після такого, він точно буде мовчати!

Ви б хотіли, аби ваш чоловік відчув це на собі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector