4 ознаки, що він не любить тебе, а ти — просто зручний варіант

Як би це не було прикро…

За іронією долі навіть найчесніша і чиста «любов» тепер підробляється з легкістю. Досить складно відрізняти реальні стосунки від тих, що смердять хіттю, зрадою або просто зручністю.

Реальні стосунки вимагають великих зусиль, ваших сирих емоцій і чесності.

Любов вимагає зусиль, і не всі готові до цього. Люди можуть маніпулювати вами і дати вам відчуття, що вони єдині для вас, і їхня любов істинна, а насправді, все, чого вони хочуть, – це залізти у ваші штани або, може, просто не хочуть залишатися одні.

4 ознаки того, що він не любить тебе, а ти — просто зручний варіант:

1. Ви не знаєте сім’ї або друзів один одного

Одного разу я був закоханий, я хотів піднятися на найвищу вежу в моєму місті і розповісти всьому світу, наскільки я її любив. Гаразд, це безумство, і вам не потрібно робити цього, але будь-хто, хто серйозно ставиться до вас, спробує зробити вас частиною свого життя, він захоче, щоб ви зустріли його друзів і сім’ю, щоб ви познайомилися один з одним дуже близько.

Він ніколи не зробить цього, якщо не побачить з вами майбутнього, але якщо він це зробить, він бачить вас в своє майбутнє і хоче, щоб ви знали, що таке життя з ним.

Не знайомити вас з батьками або друзями навіть після кількох місяців стосунків може означати тільки дві речі: він не бачить майбутнього з вами і хоче розлучитися, або це було всього лише для сексуальної вигоди.

2. Погана комунікація

Спілкування – це ключ до здорових стосунків. Якщо ви не пам’ятаєте, коли ви в останній раз розмовляли один з одним щиро, виливаючи все, що ви дійсно думаєте, то це не любов. Ви маєте знати, що відбувається в житті вашого партнера.

Час від часу ви маєте довго розмовляти.

Якщо ви дізнаєтеся про нього щось нове з соціальних мереж, і навіть його день народження – від Facebook, ваші стосунки не можуть бути реальними!

3. Секс насамперед

Це очевидно. Якщо секс – це єдине, що змушує вас почувати себе пов’язаними один з одним, ви обидва пристрасні і гарячі в ліжку, але коли справа доходить до спілкування, ви неосвічені. Якщо секс – це єдине, що змушує вас почувати себе синхронним або пов’язаним, то ви не в реальних стосунках.

Справжні стосунки стосуються справжніх і щирих емоцій, пристрасті, любові, довіри, а не просто пристрасті в ліжку.

Знайте, що все, що він говорить, щоб ви відчували себе добре, не заради любові.

Якщо ви ділите ліжко більше, ніж поділяєте свої почуття, ваші стосунки – підробка.

4. Его більше за любов

Коли ви проходите через двері любові, перше, що ви маєте зробити, – це зняти своє его разом з вашим взуттям. Тому що відпустити его необхідно для будь-яких стосунків. Якщо ви завжди праві, то щось не так з стосунками.

Якщо якоюсь мірою можна просто довести свою точку зору незалежно від того, що відчуває партнер, це явно означає, що его більше, ніж любов.

У стосунках ви повинні розуміти почуття свого партнера і поважати його.

У реальних стосунках ви будете закінчувати аргумент незалежно від того, хто правий, тоді як в підроблених стосунках ви готові вийти з них заради свого его. Якщо людина може відпустити своє его і визнати помилку, яку навіть не зробила, значить немає іншої людини, більш кращої для вас.

Впізнали когось із свого оточення?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector