4 причини витрачати гроші на враження, а не на речі

Якщо ви дійсно хочете жити щасливіше, тоді замість покупки чогось нового, спробуйте щось нове.

Ми любимо повторювати, що за гроші щастя не купиш. Якоюсь мірою так воно і є, хоча гроші все-таки можуть по-своєму нас ощасливити. Ми живемо у світі, де всі постійно прагнуть отримувати миттєве задоволення. Ми купуємо новітні смартфони, соковижималки і телевізори, хоча нам з головою вистачає того, що вже є.

Все б нічого, але задоволення, яке ми отримуємо таким шляхом, зазвичай триває кілька днів або, можливо, тижнів. А далі ми починаємо шукати інший спосіб ощасливити себе. Без сумнівів, купивши останній айфон або телевізор, ви піднімете собі настрій, але тільки радість триватиме недовго. Враження та досвід – це зовсім інше.

Якщо ви запланували подорож, то, в першу чергу, думаєте про те, як це відіб’ється на вашому гаманці. Однак, як тільки ви відкриєте для себе новий світ, то визнаєте, що всі витрати того варті.

Повірте, через п’ять років ви не згадаєте про те, що купували новий телефон, проте вам точно знайдеться що розповісти про емоції, які ви відчували під час подорожі.

1. Природа дарує найкращі враження.

Зовсім необов’язково витрачати багато грошей, щоб отримувати тривалі позитивні емоції. Хоч іноді ставте метушливе життя на паузу і йдіть в парк або до якої-небудь водойми. Постарайтеся ні про що не думати і просто милуватися природою.

Озирніться навколо! Ніколи не знаєш, як побачене навколо може змінити ваше ставлення до життя.

2. Вам буде що згадати через багато років.

Неважливо, їдете ви у відпустку з партнером або з членами сім’ї, ви напевно будете згадувати про свої враження. Звичайно, можна витратити тисячу доларів на новенький телевізор, який буде вас радувати, поки не застаріє через кілька місяців. А можна використовувати ці ж матеріальні можливості, щоб відкривати для себе нові куточки планети, розвиватися, вбираючи незнайому культуру, знайомитися з новими людьми, отримувати неймовірної сили та позитивні емоції. Про це ви будете згадувати багато років.

3. Гроші не так важливі, коли ви щасливі.

Враження та досвід роблять вас щасливими, чого не можна сказати про ваші пожитки. Коли ви відвідуєте нове місце або знайомитеся з новими людьми, скоріш за все, ви, згадуючи, говорите: «Воно того варте!» Навряд чи ви скажете те ж саме і про куплений пів року тому гаджет, навіть якщо він свого часу так порадував вас.

4. Враження та досвід – це наше все.

Давайте подивимося правді в очі. Важко заробити стільки грошей, щоб ні в чому собі не відмовляти. Іноді здається, що ми вибиваємося з сил, щоб просто утриматися на плаву. Але, погодьтеся, паузи є в житті кожного. І зовсім неважливо, буде це сімейна поїздка на вихідні за місто або тиждень в іншій країні – вам все одно будуть дорогі всі ці моменти.

Якщо ви дійсно хочете жити щасливішим і створювати прекрасні спогади, тоді замість покупки чогось нового, спробуйте щось нове.

Просто приділіть деякий час і розберіться, що саме приносить вам справжнє задоволення. Ви здивуєтеся, коли виявите, що це будуть не гроші.

Ви теж вважаєте, що подорожі приносять набагато більше щастя, ніж новий телефон?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector