Рейтинг найбільш недоступних жінок за знаком Зодіаку

Якою бути жінці у стосунках з чоловіком, вирішувати їй самій, але що говорять зірки і яка найдоступніша жінка за знаком Зодіаку?

Прочитайте уважно, на якому місці ви себе побачите.

12 місце. Почесне 12 місце займає Стрілець. Нехай чоловік не думає, що так легко Стрілець потрапить в їх тенета, не забувайте у жінки-Стрільця є свої правила і в більшості випадків, це чоловік перший біжить в ювелірний магазин, щоб якомога швидше окільцювати жінку. Стрілець буде ще довго морочити голову чоловікові, перш ніж дасть свою згоду на шлюб.

11 місце. Овен терпіти не може, коли чоловік запрошує її в дорогий ресторан і дарує дорогі подарунки. Чоловіки, не поспішайте, пригальмуйте, інакше нічого не вийде. Час хороший помічник у ваших справах.

10 місце. Для того, щоб завоювати Діву вам не знадобиться багато часу, якщо будете в курсі її бажань і мрій, але якщо чоловік не буде уважним до Діви, то йому вкажуть на двері.

9 місце. Розворушити Скорпіона на почуття, подібно битві титанів. Чоловікові знадобиться звернутися до чарівниці, за допомогою. Для того щоб завоювати серце Скорпіона чоловікові потрібно буде не втратити розум від її чарів, навчиться не приймати близько до серця її непередбачувані вчинки, бути стійким і вірити в краще, після голосно зачинених дверей і вщент розбитого дзеркала.

8 місце. Як завоювати серце жінки Рака, це рівносильно питання про здібності дихати свіжим повітрям. Відповідь найпростіша. Одружуйтесь з Раком і дихайте скільки завгодно, іншого виходу немає.

7 місце. Чоловікові потрібно бути самим собою з Тельцем, так як Телець не любить лицемірства. Скиньте маску і будьте природним. Весела вдача і позитивний погляд на життя привабить Тельця. Дороге кільце з діамантом змусить подивитися на чоловіка іншим поглядом, хоча не намагайтеся оголосити ціну цього дорого подарунка, Тельцю це буде не цікаво.

6 місце. Жінка Лев повинна бути в центрі вашої уваги. Чоловік не повинен кидати свої обіцянки на вітер, сказано значить зроблено, інакше пошкодуєте про це. Подарунки, сюрпризи якомога більше і якомога частіше, таким чином ви заслужите похвали з боку Лева, а хто знає може і серце завоюєте.

5 місце. Чоловік не має жодних шансів завоювати серце жінки Терези, якщо немає освіти, виховання, зв’язків, харизми, а якщо ж чоловік наділений усім цим, то сміливо можна співати серенади під балконом.

4 місце. Розділити Близнюків, та ви смієтеся. Близнюки повинні знати все про свого чоловіка. На ньому вони відіграються по повній, чоловік на собі дізнається, що таке цинізм, гумор і сарказм. Близнюки віддають перевагу божевільним, схибленим на своєму чоловікам, якщо чоловік не такий, то вам точно не по дорозі.

3 місце. Водолія можна запросити в кіно, театр, на прогулянку, дозволити потримати ручку, але не більше. Водолій ніколи не буде довіряти чоловікові, якщо не буде точно все знати про нього.

2 місце. Любов Козерога потрібно заслужити. Жінка Козеріг живе за принципом і жили вони довго і щасливо, тому до вибору партнера підходить вельми ретельно, виходячи заміж раз і назавжди.

1 місце. До закритих Риб важко достукатися, як і яким способом ніхто не знає. Як би повільно не розвивалися відносини з Рибами, велика ймовірність, що золота рибка махне хвостиком і залишить ні з чим.

Яке місце у нашому рейтингу посідаєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector