4 якості справжнього чоловіка

Я не маю на меті нав’язати вам свою думку. Але все ж, можливо, після цієї статті ви переглянете свої погляди на “ідеального” чоловіка.

Єдине чого я добиваюся – пояснити свій термін “ідеального” чоловіка. Адже я зробив цей висновок, спираючись на свій досвід.

Річ у тому, що колись я мав змогу працювати у благодійному фонді, який опікувався підлітками, залежними від наркотиків. У всіх цих дій була лише одна спільна річ – відсутність батька або фізично, або емоційно. Всі ці діти відчували нестачу батьківського тепла, що зрушило їх кордони дозволеного, знизило самооцінку і викликало безліч психологічних проблем.

Зараз я працюю з жінками, які переживають великий психологічний стрес, вони нещасні у своїй сім’ї. Багато з моїх клієнток мають суїцидні нахили, або забавляються алкоголем. Багато з них говорить, що їхнє життя втратило барви. Ці жінки депресивні та апатичні, вони більше не можуть випромінювати любов і турботу. А все тому, що їх не влаштовують стосунки з чоловіками.

Я розумію, що чоловіки часто не усвідомлюють, який вплив вони мають на світ. Тому я відчуваю своїм обов’язком розповісти про ці 4 якості чоловіка, які не ранять своїх близьких.

1. Чоловіки відповідальні за свої слова та вчинки

За свій 40-річний досвіт я зрозумів, що не всі чоловіки усвідомлюють силу своїх слів та вчинків. Не всі вони несуть відповідальність за це. Наприклад, ті чоловіки, які руйнують особистість та амбіції своєї дружини, або ті, які своїми вимогами забирають у дітей право на дитинство. Згадайте лише про тих, які готові доводити свою правоту кулаками.Або тих, хто силою добиваються поваги.

Не одружуйтесь, поки не зможете прийняти жінку, як особистість. Не зачинайте дітей, поки не готові стати батьком. Будьте відповідальні за свою силу і те лідерство, яке вам уступає вам ваша родина. Фільтруйте кожне слово, сказане близьким і кожну свої дію щодо них. Не змушуйте їх страждати. 

2. Чоловіки не вважають себе ідеальними

Чоловік, який не може визнати своєї неправоти, нестерпний. Такий чоловік є важкою ношею для своїх рідних. Кожен чоловік, який не бажає ранити своїх близьких, знає, що він не ідеальний. Він не носить масти супергероя і нікому нічого не доводить. Зробивши помилки, він намагається виправити її, а не виправдати. Вони визнають існування проблем, але готові з ними боротися.

3. У чоловіків є мета в житті

Чоловік без роботи забиває собі голову дурними ідеями. Він непотрібності й незалученості ні до чого він починає зривати свою енергію на своїх близьких. Чоловік, який цінує свою родину, завжди старається для неї. В нього є ціль. Вона може бути грандіозна, а може бути зовсім незначною. Але вона є. Він прокидається з нею і лягає спати з нею. Він рухається вперед і веде за собою свою родину. Такий чоловік будує свою сім’ю, а не руйнує її

4. Справжні чоловіки рішучі

Зрілий чоловік, заявивши про свою готовність одружитися і стати батьком, не може впадати знов у дитинство. Так, кожен з нас має право на емоції, але це є винятковим станом, а не постійним для справжнього чоловіка. Тому що в нього немає часу нити, він продумує як розв’язати проблему. Лише на такого чоловіка може покластися сім’я. Інакше він буде сіяти паніку, а першість в сім’ї візьме жінка.

Згадайте скільки чоловіків, які володіють цими 4 якостями ви знаєте. Якщо поруч вас було багато таких чоловіків, то ви мали ким пишатися. 

А кого ви вважаєте справжнім чоловіком?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector