4 знака Зодіаку, які в питаннях любові не вміють відступати

Вони борються за відносини довше, ніж варто було б.

Рак

Ви вчите. Ви зцілюєте. Вам подобається піклуватися про інших людей. Ви більше переживаєте про щастя навколишніх, ніж про власне благополуччя. Саме тому часто опиняєтеся в стосунках не з тими людьми. Саме тому вам так складно розірвати відносини.

Ви не хочете залишати людину, якщо відчуваєте, що вона вас потребує, що їй можуть піти на користь ваші ніжність, щедрість і велике серце.

Ви починаєте занадто багато турбуватися про те, що ця людина буде робити без вас. Переживаєте про те, чи все у неї буде в порядку без вашої допомоги. Саме тому навіть і не замислюєтеся про те, чи добре вам з нею. Ви залишаєтеся в стосунках з людиною довше, ніж потрібно, оскільки відчуваєте, що врятувати її — ваш обов’язок.

Лев

Ви вперті. Вам не подобається визнавати свої помилки. Вам до вподоби сама думка про те, щоб відмовитися від людей, в яких вклали так багато енергії. Ненавидите саму думку про те, що витратили час не на ту людину.

Звичайно ж, ви не вважаєте себе людиною, яка легко здається. Ви вважаєте себе бійцем. Саме тому зробите все можливе для того, щоб виправити неправильні відносини.

Ви будете жертвувати. Прикладатимете ще більше зусиль, ніж раніше. Але в якийсь момент все одно доведеться визнати той факт, що ви нічого не можете змінити. Не можете змусити когось полюбити вас. Не можете змінити реальність.

Терези

Ви завжди бачите в людях тільки найкраще. У вас добре, велике серце, яке вміє прощати. Ви всім даєте другий шанс, адже щиро вірите, що люди можуть змінитися, зробити висновки зі своїх помилок і стати кращими.

На жаль, іноді ви буваєте більш ласкаві, ніж потрібно, даючи занадто багато шансів. Часом дозволяєте людям ставитися до себе погано, вважаючи, що це невід’ємна частина їх процесу зміни. Вірите, що в результаті людина все усвідомлює і почне ставитися до вас так, як ви того і заслуговуєте.

Далеко не всі такі сердечні, як ви. Варто усвідомити, що деякі відносини неможливо врятувати. Але для вас це складно, тому що ви не хочете втрачати надію і віру в людей. У питаннях любові ви не вмієте здаватися.

Скорпіон

Як тільки людина займає місце у вашому серці, ви хочете, щоб вона залишилася з вами назавжди. Для вас не існує поняття «тимчасово». Саме тому для вас відносини — це завжди справа серйозна, навіть якщо поруч не ваша людина.

Ви закохані в саму думку про любов. З ким би не перебували у відносинах, хочете, щоб все було добре. Вас буквально вбиває думка про те, що деякі відносини вимагають великої жирної крапки, адже так буде краще для всіх.

Як правило, ви не прагнете до розставання, зберігаючи зв’язок довше, ніж потрібно. Ви продовжуєте прикидатися, навіть якщо в глибині душі розумієте, що у цих відносин немає жодного шансу.

Ви завжди до кінця намагаєтеся боротися за відносини?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: