Сильна жінка завжди буде вимагати ці 13 речей у стосунках

Якщо ви не відчуваєте себе в безпеці поряд з партнером, то це пояснюється однією річчю: це не ваш партнер. Ваша найважливіша людина в житті повинна бути тою, на кого завжди можна покластися. Поруч з нею — спокійно і затишно.

Якщо хочете дійсно бути щасливими — станьте вимогливими щодо тих людей, яких впускаєте у своє життя або плануєте будувати відносини. Мова не про примхи або зайву прискіпливість. Ми говоримо про базові та ключові умови здорових і гармонійних відносин.

Хоча хтось і може закинути, що ви встановили занадто високі стандарти, але це не так. Нічого поганого в тому, що ви вимагаєте поваги і ставлення, якого заслуговуєте. Навпаки. Тим самим ви себе страхуєте від прояву абьюза та інших форм нездорових відносин. Краще вже уславитися в чиїхось очах занадто прискіпливою, ніж потім роками заліковувати рани на серці.

Наше життя — це не гарний фільм про кохання, в якому всі щасливі. Вам доведеться і поступатися в чомусь партнеру і йти на розумні компроміси. Інакше ризикуєте провести все життя в пошуках ідеального партнера. Ніхто з нас не досконалий, і це нормально. Але існують речі, які ви повинні не просто чекати від коханої людини, а буквально «вимагати». Якщо ж вона відмовляється — мабуть, слід серйозно задуматися про відносини і про те, чи слід їх продовжувати.

Ви встановлюєте кордони, а не приймаєте нав’язані кимсь. А, значить, тільки ви вирішуєте, дозволити комусь порушувати їх або попрощатися назавжди. Ваше щастя — у ваших руках, так що вперед!

Отже, що повинна сильна жінка вимагати від відносин? Наступні 13 речей! Багато це чи мало? Тут уже кожен вирішує для себе. Важливо пам’ятати — від цього залежить ваше щастя …

1. Терпіння

Без терпіння неможливі ніякі відносини — ні романтичні, ні виробничі, ні дружні. Так що воно є ключовим і основним. Інакше всі ми будемо вибухати з незначного приводу і життя перетвориться в шквал конфліктів, звинувачень і суперечок.

Іноді слід промовчати, стриматися, не кидатися зразу в бій. Звичайно ж, якщо мова не йде про якісь важливі речі або ваші цінності.

2. Повага до встановлених кордонів

Кожна людина встановлює свої кордони, і не тільки зі своїм партнером. Тим більше, що з коханою людиною ви проводите дуже багато часу. Тому важливо, щоб ці кордони були чіткими і ясними.

Не чекайте, поки людина сама здогадається, що вам щось неприємно або неприйнятно. По-перше, вона не вміє читати думки, а по-друге, сказати про це — зовсім не складно. Якщо ж вона навіть після цього продовжує регулярно порушувати ваші кордони або відверто ігнорувати — слід серйозно подумати над тим, чи варто вам будувати відносини. Як ви здогадуєтеся, далі буде тільки гірше.

3. Сміх

Хтось посміхнеться, прочитавши це, але сміх дійсно є необхідною частиною любові і відносин. Якщо ви не можете разом навіть посміятися, то як збираєтеся йти разом по життю?

Ну а якщо ваш партнер абсолютно позбавлений почуття гумору — ситуація вкрай серйозна. Біжіть від нього і негайно! Вам належить багато побачити і багато пережити разом. Будуть щасливі моменти, але будуть і складні. І якщо ваш партнер вміє тільки роздувати щоки і робити серйозне обличчя — можете прощатися.

4. Зростання

Ми всі ростемо і змінюємося. Це зростання відбувається кожен день і протягом усього життя. І, якщо ваш партнер не готовий до змін, а збирається задовольнятися меншим, вам навряд чи вдасться створити здорові відносини. Адже ви не хочете провести все життя в «клітці»?

Відносини повинні мотивувати нас ставати кращою версією себе, інакше вони стануть стримувати і викликати обурення. Рано чи пізно ви все одно підете.

5. Безпека

Якщо ви не відчуваєте себе в безпеці поряд з партнером, то це пояснюється однією річчю: це не ваш партнер. Ваша найважливіша людина в житті повинна бути тою, на кого завжди можете покластися. Поруч з ним — спокійно і затишно. Якщо ж ви постійно відчуваєте тривогу і занепокоєння — щось не так. Завжди запитуйте себе: «Чи відчуваю я себе в безпеці поряд з коханим?»

6. Спілкування

Людина створена жити в соціумі і спілкуватися. В іншому випадку вона просто не виживе би в ході еволюції. Якщо ж ваш партнер закритий і не налаштований спілкуватися, то це означає, що він не хоче або не готовий встановити справжній зв’язок з іншою людиною.

Ви повинні бути впевненими, що впускаєте у своє життя людину, з якою завжди можна сісти і обговорити все на світі. Тому що помовчати ви можете і «самі з собою». Мета будь-яких відносин — це спілкування, почуття, що тебе слухають і чують.

7. Розуміння

Ніхто з нас не є ідеальним. Всі ми помиляємося, заплутуємося і губимося. Це нормально. Тому розуміння так важливе і необхідне. Ваш партнер повинен розуміти, що ви точно така ж людина, як і всі інші. А значить — не повинен вимагати або очікувати бездоганності.

Іноді ви будете чинити неправильно, до речі, як і він. Важливо розуміти один одного, відчувати.

8. Чесність

Знову ж, всім нам властиво помилятися. Важливо не заперечувати свої помилки, а вибачитися і спробувати виправити. Тому чесність є ключовою в цьому питанні.

Що б не трапилося — завжди слід говорити правду. Найчастіше вона гірка і може засмутити партнера, але такий підхід — єдино правильний. Інакше ви загрузнете у брехні і, врешті-решт, зруйнуєте довіру і самі відносини.

9. Свобода

Любов любов’ю, але всім нам необхідно час від часу побути наодинці з собою або з друзями. Інакше ми відчуваємо себе «прив’язаними», невільними. Коли ви йдете ввечері до своїх подружок, це зовсім не означає, що кидаєте партнера або він вам не подобається. Ви просто різні і повинні час від часу проводити час нарізно. Без свободи любов вмирає. Вона — птах вільний …

10. Повага

Без поваги неможливі ніякі відносини. Якщо один з партнерів не відчуває поваги до іншого — ці відносини приречені на провал з самого початку. Тому навіть не намагайтеся їх рятувати.

Навіть найбільша любов вмирає в атмосфері принижень, поблажливості і колючих насмішок.

11. Підтримка

Відносини між люблячими людьми — це прояв найтіснішого зв’язку між людьми на планеті. А це означає, що слід розуміти підтримку. Завжди і у всьому. Ви повинні бути впевнені в тому, що при будь-яких обставинах — і в горі, і в радості — рідна людина займе вашу сторону.

У вас попереду — ціле життя. І воно не завжди буде встелене букетами з троянд. І пройти цей шлях можна, тільки якщо впевнений на всі 100%, що тебе підтримають, підставлять плече, допоможуть встати, якщо спіткнешся.

12. Доброта

Кожна людина заслуговує доброго ставлення. Навіть якщо партнер роздратований або втомився після роботи, сказати добре слово або похвалити за смачну вечерю — зовсім не складно. Якщо ж він відмовляє навіть в такій дрібниці — вам точно не по дорозі. Рано чи пізно такі відносини закінчаться.

13. Вірність

Бути вірними і відданими одне одному (якщо не узгоджено інше) — це те, що навіть не обговорюється. Якщо ваш партнер ніяк не може закинути звичку бігати за кожною спідницею — кидайте його. Повірте, що ні діти, ні роки, ні любов до вас — його не змінять. Він не вартий ні вашого часу, ні зусиль.

Знову ж таки, якщо ви на початку відносин закривали очі на якісь його витівки або дозволяли собі щось — не намагайтеся потім волати до вірності. Так що відразу ж розставляйте кордони в цьому питанні. Бажано — ще до того, як остаточно закохатися.

Є ще речі, які ви хочете отримувати від свого партнера?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: