5 легких романтичних комедій, які можна подивитися на Netflix

Ми підготували для вас цікаву та різноманітну підбірку сучасних романтичних комедій. Ці фільми доступні для перегляду на Netflix. Обирайте собі до смаку або краще перегляньте усі!

«Підстава», 2018

Двоє асистентів втомилися від своїх примхливих босів. Вони будують геніальний план, який змусить шефів нарешті відволіктися від роботи і присвятити більше часу самим собі. Для цього потрібно було їх звести разом. У результаті романтичні стосунки зав’язується між обома парами. 

«Ти — мій сумнів», 2019

Успішна та популярна шеф-кухарка повертається у Сан-Франциско з планами про розвиток власного бізнесу. Та не неї чекає неочікувана зустріч з другом її дитинства. Багато років тому пара провела разом одну ніч, після чого перестала спілкуватися. Зараз їхні стосунки знову відновилися, але куди ж без любовного трикутника. На горизонті з’являється Кіану Рівз, який вступає в боротьбу за серце головної героїні. 

«Хтось класний», 2019

Дженні та Нейт зустрічалися протягом 9 довгих років. Однак сталося так, що пара розлучилася. Проте дівчина не втрачає надії відновити стосунки. Це стає її основною ціллю, коли вона планує провести шалену ніч з друзями.

«Хай іде сніг», 2019

Це драма Люка Снеллінга, яка розповідає про історію кількох підлітків. Вони усі з одного містечка і кожен живе своїм життя. У когось зав’язуються стосунки. Молоді люди проводять разом багато часу, ходять на побачення, сімейні обіди і катаються на санах. Та не передодні Різдва кохання руйнується. 

«Половина всього», 2020

Еллі відмінно навчається у старших класах місцевої школи. Вона дружить з Полом, якому допомагає писати листи для його коханої Астер. Згодом дівчина розуміє, що у неї також з’явилися почуття до Астер. Вона вирішує у всьому зізнатися. Стрічка розповідає про зворушливу історію підлітків, які стикаються з расовими, релігійними та гендерними проблемами.

Який із цих фільмів зацікавив вас найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector