5 ознак того, що ваше життя ось-ось зазнає величезних змін

Кращий спосіб знайти себе – це втратити себе.

У кожного з нас можуть наступити такі часи, коли ми відчуваємо, що все в житті просто розвалюється. Але чого ми не можемо знати, так це того, що саме в такі моменти, коли здається, що життя пропало, все раптом чарівним чином встає на свої місця.

Більшість людей до змін ставиться насторожено. Але вони неминучі, і часто те, що нами сприймається як повний хаос, насправді є періодом синхронізації нашого життя з нашими справжніми пристрастями і бажаннями.

1. Речі, які раніше вам просто не подобалися, стали нестерпними.

Немає нічого гіршого, ніж відчувати роздратування. Воно з’являється з нізвідки, як комар, поки ви спите, і починає свербіти, змушуючи вас розчісувати шкіру до крові.

Якщо вас почали турбувати всякі маленькі безглуздості, то, значить, зміни у вашому житті вже дуже близько. До того моменту, як все встане на свої місця, вам необхідно пережити певну кількість негативу (з яким ви зможете впоратися).

А потім у вас в голові відбудеться клацання, пелена спаде з ваших очей і перед вами відкриється новий шлях.

2. Ви відчуваєте себе втраченим.

Кращий спосіб знайти себе – це втратити себе. Нам всім доводилося чути ці слова. Вони звучать трохи дивно, але це тільки до певного моменту.

Якщо ви відчуваєте себе втраченим, відбувається втрата напрямку в житті. І коли немає направлення, то пропадає і бажання.

Коли немає бажання, ви нічого і не потребуєте, і саме в такі періоди життя ви починаєте слухати свою душу.

Навіть якщо деякі речі виходять з-під вашого контролю, все одно в такі моменти ви перебуваєте в стані готовності прийняти все, що ваше серце намагається показати вам. І тоді починають вимальовуватися контури нового шляху. І, можливо, вам дійсно необхідні радикальні зміни, які допоможуть синхронізувати свій розум, тіло, серце і душу.

3. Покиньте інкубатор.

Ви коли-небудь помічали, що часом часи, коли ваш графік повністю заповнений пригодами, вечірками з друзями, спілкуванням з сім’єю і поїздками, змінюються періодами замкнутості і навіть апатії, періодами, коли весь свій час ви присвячуєте глибокому самоаналізу?

Тривалість цих циклів постійно варіюється, але всім нам протягом життя доводиться проходити через ці імпульсні зрушення. Ці цикли допомагають нам формувати наше бачення світу.

Періоди, присвячені самоаналізу, стають поштовхом для нашого емоційного, психологічного та духовного зростання, в той час як зовнішні імпульси дозволяють нам зарядитися новими враженнями і розширити свій горизонт. Коли ви залишаєте інкубаційний період в минулому, ви відчуваєте, що відроджуєтеся.

Це означає, що ви витратили час на те, щоб зарядитися енергією, зробити крок назад і зробити переоцінку навколишніх речей і людей, щоб поставити перед собою нову мету і почати прокладати новий шлях до кращого життя.

4. Ви відчуваєте одночасно страх, збудження і тривогу.

Інкубаторна стадія, яку вам довелося пережити, нарешті, підійшла до кінця, і тепер у вас у вашому житті з’явився новий курс. Отже, що далі?

Якщо щось одночасно здається і страшним, і захоплюючим … .все в ваших руках – просто йдіть і зробіть це.

Настав час зробити стрибок, оскільки ви всім своїм нутром відчуваєте, що імпульс зростає і має відбутися щось велике. Ви поняття не маєте, чого очікувати, але відчуваєте, що перебуваєте на правильному шляху, і вам вже не терпиться побачити, що знаходиться в кінці тунелю.

У такі моменти немає сенсу будувати великі плани і проекти, бо вони, швидше за все, відмінятися або відкладуться, залишивши після себе лише головний біль і почуття розчарування.

Ви поставили перед собою мету, але ваш енергійний баланс поки все ще приходить в норму в міру того, як перед вами розкриваються результати внутрішньої роботи.

І перш, ніж вирішите слідувати по шляху, який для вас вибрало ваше Вище Я, вам необхідно вивчити і оцінити всі ці свої духовні знахідки. Будьте терплячі, залишайтеся відкритим для всього нового і пливіть за течією. Це час хвилюючих подій.

5. Синхронність.

Чи є щось краще, ніж тонкі натяки і підказки, залишені самим Всесвітом, що вказують на те, що ви перебуваєте на своєму істинному шляху? Синхронність є своєрідною гарантією того, що ваші дії, думки і почуття гармоніюють з Вищим Я.

Якщо вас чекає велике зрушення в житті, скрізь, куди б ви не повернулись, ви почнете бачити число 5. Поява цього числа в вашому житті є прозорим натяком на те, що для вас настав час змінити себе або навколишні речі. Тому що ви зараз переживете часи змін, які змінять вас назавжди.

Але знайте, що зміни – це не погано і не добре. Це просто життєва необхідність, яка обов’язково повинна статися.

5:55 – пора прокидатися, Нео.

Часто у вашому житті відбувають зміни?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector