5 порад, як не попастись на махінації у супермаркетах

Ходити в магазини тепер стало небезпечно. Тепер і там нас намагаються кинути на гроші. Думав, що це ще залишилось на ринках з тітками, які закликали до своєї будки. Проте ні. 

В цей магазин я ходжу часто, живу в ста метрах від нього. Він мені навіть подобався, часто були різні акції.

Але останніх два тижні я почав помічати невідповідність цін в чеку і з цінниками магазину.

Реклама: Новый супермаркет Гурман-Фуршет приветствует клиентов - новости  Украины, Недвижимость - LIGA.net

Вчора брав продукти на суму приблизно 300 гривень. Точно не більше. Я підраховував. На чеку вибило 526.50 грн. Я заплатив, але вирішив прийти на наступний день і розібратись, що ж тут не так. Як виявилось:

1. Фісташки, які я купив коштували 135 грн, замість вказаних на ціннику під ними 65 грн.

Придивившись, можна було побачити, що на ціннику дрібними літерами писало “солені горішки”. А інших цінників поруч не було.

2. Рис. Завжди беру пропарений довгозернистий. Знову те саме. На ціннику “шліфований”. 

Покликав консультанта, з цінниками вона розібратись не могла. Апарат, який визначає ціну не зміг його знайти. По факту товар є, а в базі немає.

3. Акції. На них теж легко попастись. Чай на акції за 45 гривень. Насправді 45 він коштує, якщо купувати дві упаковки. А так заплатив 90. Тут вже більше моя помилка. Не придивився.

4. Молоко. Завжди беру від ТМ “Ферма”. Знаю, приблизно 30 гривень коштує. Тут за 23 гривні. Думаю, акція чи що. Ні, на ціннику вказаний інший виробник. 

5. Вівсяні пластівці. На ціннику закреслено 53 гривні і вказана нова ціна 33 гривні. На чеку цей продукт пробили за 53 гривні. І тут обман.

Покликав менеджера магазину, потрібно вказати їм на промахи. Розповів усе, що вияснив, підійшов до кожного продукту і показав, що не так. Менеджер, звісно, не була задоволена цими виясненнями, але відповіла:

– Так, дякуємо за ваші вказівки. Ми на роботу взяли новеньку працівницю. Вочевидь, вона щось наплутала. Ми розберемось.

Про новеньку вже говорили моїй дівчині, яка декілька тижнів тому теж знайшла якусь невідповідність. Мабуть, це їхня стандартна відповідь.

– Але це уже не перший раз, ви повинні слідкувати за цим.

– Добре, я вас почула. Дякую, до побачення – уже зі злістю відповіла дівчина.

Більше дискусію я не продовжував. В магазин ходжу і досі. Проте тепер уважно усе перевіряю. По факту, причепитися до чогось важко. Адже така схема і була розрахована на таких неуважних покупців, як я.

Раніше я зовсім не задумувався над покупками продуктів, а тепер не довіряю і маю вивчити товар перед тим, як його купити.

А чи часто ви попадались на такі пастки у магазинах? Чи звертались до адміністрації, коли виявляли невідповідність цінника на прилавку з чеком?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector