5 речей, які харизматичні люди роблять скрізь, де б не опинилися

Чи включає харизма в себе впевненість? А красномовство? Заразливу посмішку? Так, але все це тільки верхівка айсберга.

Для багатьох людей харизма є досить розмитим поняттям, що не піддається точному визначенню. Чи включає вона впевненість в собі? А красномовство? Заразливу посмішку? Виявляється, що так, але все це тільки верхівка айсберга.

Як правило, харизмою прийнято вважати привабливість людини, що відчутно допомагає впливати на навколишніх. Вона допомагає їй впливати на інших людей так, щоб отримувати максимальну вигоду в різних ситуаціях, починаючи з переговорів по бізнесу і закінчуючи спілкуванням з керівництвом.

Проте освоїти мистецтво бути харизматичним може виявитися неможливим, якщо ви вважаєте, що народилися без вродженої чарівності. Існує кілька основних якостей, що відповідають за харизматичність людини.

«Лідерство надає вам харизму. Якщо ви вивчите життя найуспішніших серед лідерів, то зрозумієте, звідки виходить харизма», – Сет Годін.

Нижче перераховані найбільш важливі навички, які вам знадобляться для того, щоб стати найбільш харизматичним в будь-якій компанії:

1. Будьте приємним співрозмовником.

Ефективна комунікація, безсумнівно, відноситься до числа найважливіших якостей, якими вам необхідно опанувати, якщо ви хочете бути харизматичним. Насправді, я б навіть сказав, що багато з речей в даному списку це всього лише різні аспекти ефективного спілкування між людьми.

Мистецтво вербального спілкування саме по собі є окремим питанням для вивчення, оскільки включає в себе наступні елементи:

  • Навчання тому, як стати хорошим слухачем,
  • Як навчитися говорити більш впевнено,
  • Як навчитися читати мову тіла своїх співрозмовників,
  • Як поліпшити свої навички публічних виступів.

По суті, харизма – це побічний продукт конкретного типу спілкування. Якщо ви освоїте вищезазначені вміння, то зможете випромінювати харизму під час будь-якої розмови.

2. Використовуйте мову свого тіла.

А тепер давайте розглянемо менш очевидні риси харизматичної особистості.

Мова тіла – це продовження ваших вербальних навичок. Потужна надихаюча історія, розказана абсолютно нерухомою людиною, навіть близько не надає на нас такого впливу, як та, що супроводжується зведенням рук до неба для опису моменту прозріння або стрибками від збудження, що демонструють радісне здивування оповідача.

Те, як ви себе ведете, говорить або про вашу впевненість у собі, або про її відсутність (пряма постава свідчить про перше, а сутулість – про друге). До речі, посмішка теж здорово допомагає!

3. Будьте енергійні.

У харизматичних людей завжди величезні запаси внутрішньої енергії. Знаю, про що ви зараз подумали: я зовсім не такий. Але вам і не потрібно таким бути. Дуже важливо не забувати, що харизма проявляється під час взаємодії з іншими людьми, тому підвищена енергійність вам потрібна тільки в певних ситуаціях.

Я зараз пишу про це тільки тому, що ви можете без особливих зусиль привчити себе до певних вправ, що заряджають вас енергією перед виходом в суспільство. І це можуть бути як звичайні стрибки для розігріву безпосередньо перед розмовою, так і щось більш тривале, наприклад, ранкові ритуали, що включають афірмації і спеціальні вправи.

4. Будьте відмінним оповідачем.

Уміння розповідати історії набагато перевершує ефект від цікавої книги, перегляду фільму, телепередачі або реклами. Ставши хорошим оповідачем, ви зможете більш ефективно змушувати людей дивитися на речі з вашої точки зору. Вся суть в тому, щоб по максимуму їх залучити.

Ще одна незаперечна перевага вміння розповідати історії полягає в тому, що воно дозволяє налагоджувати з людьми більш тісні зв’язки (якщо ви ділитеся якоюсь особистою інформацією). А це теж сприятливо позначається на вашому шарм і привабливості.

5. Налагодьте емоційний зв’язок.

Більшість згаданих вище пунктів на мають увазі конкретні дії, спрямовані на те, щоб змусити себе виглядати більш чарівним. Але цей пункт відрізняється від всіх інших. Він стосується стратегічних рішень, і це той самий клей, який не дозволяє всім елементам конструкції розлетітися.

Від вас вимагається лише говорити про певні речі з підвищеною емоційністю. Все, що стосується харизми, впевненості в собі і рівня знань завжди зводиться до захопленості темою розмови.

Мова тіла відмінно підходить для вираження впевненості в собі, в той час як вербальне спілкування покликане донести до співрозмовника ваш рівень знань і глибину мудрості.

Пам’ятайте про це, коли вирішуєте, який тип емоційного зв’язку вам хочеться встановити. І не забувайте підкріплювати ці форми спілкування за допомогою свого ентузіазму.

Ви вважаєте себе харизматичною людиною?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector