5 речей, які потрібно зробити з чоловіком, перш ніж виходити за нього заміж

Для того, щоб переконатися у правильному виборі і міцності майбутнього шлюбу, кожна жінка повинна зробити разом зі своїм обранцем ці 5 речей:

1. Відправитися у спільну подорож. Ви плануєте разом прожити ціле життя, тому варто пройти невелику перевірку. Спільна подорож — це відмінний варіант, адже ви зможете залишитися вдвох і побачити, чи буде вам разом комфортно цікаво і весело. Окрім цього, це чудова нагода перевірити реакцію чоловіка на труднощі, які можуть виникнути. 

2. Розбіжність думок. Якщо ви завжди йдете на компроміси або приймаєте сторону партнера, то спробуйте цього разу настоювати на своєму. Адже життя без сварок і непорозумінь неможливе. І ви не зможете завжди догоджати своєму чоловікові і йти в нього на поводу. Тому варто подивитися на його поведінку, під час конфліктної ситуації. 

3. Поговорити про свої плани на майбутнє та очікування від шлюбу. Хто буде відповідальним з домашні обов’язки? Хто платитиме комуналку? Хто виховуватиме дітей? І взагалі, коли вони з’являться? Обговоріть сімейних бюджет, розподіл обов’язків, тему роботи та дітей, щоб знати у якому напрямку має рухатися ваша пара. Щоб після одруження не виникло розчарувань та розбіжностей, знайдіть компроміс завчасно. 

4. Провести час окремо один від одного. Ви повинні мати особистий простір та особисте життя, незважаючи на своє шалене кохання. У кожного є свої друзі, сім’я чи захоплення. Не забувайте про них і не бійтеся проводити час порізно. 

Якщо ви не довіряєте своєму партнерові і не можете відпустити його на парубоцький вечір, тоді з вашими стосунками не все в порядку. З’ясуйте, в чому криється причина. 

5. Пожити з іншими людьми (не родичами). Вам необхідно мати досвід спільного життя з іншою людиною, не обов’язково вашим нареченим. Адже тоді у вас будуть навички спілкування і вирішення конфліктів. Вміти пристосовуватися до іншої людини і йти на компроміси дуже важливо для майбутнього шлюбу. 

А що б ви додали до цього списку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: