Я люблю себе: вправа для підвищення самооцінки

Самооцінка людина залежить від її ставлення до самої себе. 

Наше виховання не дозволяє нам вільно говорити про любов до себе. Адже з дитинства нам розповідають про допомогу ближнім і шанобливе ставлення до старших. 

Любити себе у нашому суспільстві не прийнято. Оточуючі сприймають це як самозакоханість і готові обливати таких людей брудом та різними негативними словами.

Через страх осуду ми забуваємо про свої «егоїстичні бажання» і намагаємося догодити іншим. 

Однак мало хто розуміє, що любов до навколишнього світу починається із любові до себе. Внутрішня гармонія і прийняття себе творять дива у майбутній взаємодії із зовнішнім світом. 

Отож, потрібно подбати про формування гідної самооцінки. Як це зробити?

Спочатку варто навчитися цінувати свою роботу та свої таланти. Будьте вдячними за те, що ви маєте і за здібності, якими володієте. 

Лише погляньте навколо. Так багато людей мають набагато менше, ніж ви і хотіли б опинитися на вашому місці. 

У нас є дві ноги, дві руки і неоціненний розум. Цього достатньо, щоб вирішувати різні буденні справи і життєві завдання. Нас оточують близькі та рідні, які готові прийти на допомогу в потрібний момент і підтримати нас. 

Хіба цього мало, щоб полюбити себе і бути щасливими?

У нашому мозку кожного дня формуються нові нейронні зв’язки, які здатні змінювати підсвідомість. Думки також впливають на наше сприйняття дійсності і можуть змінювати реальність. 

Звичайно, що одного дня не вистачить для того, щоб навчитися любити себе. 

Однак, щоб підвищити самооцінку потрібно протягом сорока днів виконувати одну просту вправу. Почніть з однієї хвилини, а потім поступово збільшуйте час. Отож вам потрібно просто зосередитися на своїх досягненнях, успіхах та позитивних сторонах і перераховувати їх у себе в голові. Згадуйте все, що у доброму ключі впливає на ваше життя. 

Додатково ви можете під час цієї вправи пити просту воду, адже вона є енергоносієм та хранителем інформації. 

Після закінчення цього курсу ви по-іншому поглянете на себе і почнете цінувати те, що робите. Якість вашого життя також зміниться на краще. Ваша внутрішня любов буде проявлятися у зовнішній взаємодії з навколишнім світом. 

А ви любите себе?

 

 

 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: