5 способів посилити свою жіночність і привабливість

Це все має сяяти зсередини, це та енергія, яку жінка випромінює, а не просто її зовнішня привабливість.

Ви знаєте цей погляд і посмішку, як наприклад у Анджеліни Джолі, які просто кричать: «Я відчуваю, як ти дивишся на мене, і, пупсик, твоя увага зігріває моє серце і душу і заводить мене»?

Цей мікс елегантності, пристрасті, м’якості, жіночності і якоїсь магнетичної небезпеки – все разом так притягує чоловіків.

Це та енергія, яку жінка випромінює, а не просто її зовнішня привабливість.

Ось вам 5 порад, як теж бути більш жіночною і привабливою:

1. Балуйте свої відчуття.

Бути жіночною – значить бути чуттєвою. Коли ви можете насолоджуватися дотиками, звуком, смаком, виглядом і запахом, ви без зусиль привертаєте увагу чоловіків.

З такою жінкою цікаво, цікаво дізнаватися щось незвідане, це заводить. Чуттєвість – це залучити всі свої почуття, коли ви спілкуєтеся з чоловіком.

Допоможіть собі розвинути ваші основні відчуття: купуйте собі ароматні квіти і ставте їх біля ліжка; ходіть в парфумерні салони і балуйте себе ароматами; готуйте собі якісну їжу, смаком якої ви дійсно можете насолоджуватися; слухайте вишукану музику. Балуйте свої органи чуття. Це допоможе вам сповільнитися і насолоджуватися моментом. Ваше серце посміхнеться, і це буде кликати чоловіків навколо.

2. Балуйте своє тіло.

Знаю, це важко – постійно правильно харчуватися, тренуватися і не забувати зволожувати шкіру. Але намагайтеся робити хоча б одну корисну і приємну річ для свого тіла кожен день. Це змінить те, що ви думаєте про свою sекsуальності.

Ви почнете ходити, похитуючи стегнами, а не просто поспішати чоловічим кроком. Ви почнете торкатися до своєї шкіри і волосся так спокусливо, що жоден чоловік не зможе не звернути на це увагу.

Як краще балувати своє тіло: сходіть на танцювальний майстер-клас; купіть кавун і насолоджуйтеся кожним його шматочком; прийміть гарячу ванну з піною і корисними солями; зробіть манікюр і педикюр, обмажте олійками; постеліть собі свіже простирадло і спіть оголеною; виділяйте гроші на якісний шампунь і кондиціонер.

3. Не забувайте дихати.

Коли ви починаєте свій день і закінчуєте вечір, кілька хвилин просто глибоко і спокійно подихавши, ви знімаєте напругу з тіла і дозволяєте стресу піти.

Дихання заспокоює розум і відкриває серце. Це залишає менше страху, невпевненості, і більше люблячої енергії до життя і стосунків. Пам’ятайте про дихання під час sекsа. Це розслабляє тіло і дозволяє насолодитися відчуттями.

4. Визнайте свої плотські бажання.

Коли ми відчуваємо пристрасть, коли не можемо перестати думати про когось, ми виділяємо феромони. Нам добре всередині, і чоловіки навколо це відчувають.

І нескладно викликати ці внутрішні відчуття на кілька хвилин кожен день. Просто потрібно знати свої тригери і як змусити їх працювати.

Наприклад: прочитати роман або пофантазувати про минуле кохання; надіти шовкову білизну,  яка ніжно торкається твого тіла і дражнить фантазію; мастурбувати; зайнятися спортом; потанцювати або послухати музику. Потрібно позбутися від стресу і допомогти собі розслабитися і відчути себе краще.

5. Надихайте себе.

Запишіть свої сильні сторони як жінки, яка подобається чоловікам. Запишіть те, що надихає,   мотивує, опишіть себе, щоб це було більш переконливо. Коли ви бачите на папері свої жіночні характеристики, ви прагнете їм відповідати.

Запустіть свою уяву, і дозвольте своєму розуму зміцнити вашу впевненість у собі і пробудити жіночу силу. Зазвичай наші думки схильні відводити нас в негативну сторону, що вбиває нашу самооцінку і віру в чоловіків. Але якщо дозволити своїм думкам бути трохи дурними і креативними, тоді і в спілкуванні з чоловіками ви будете більш грайливою і відкритою.

А як проявляється ваша жіночність?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector