5 способів, як перестати себе “накручувати”

Негативні думки і переживання можуть створити проблеми, яких навіть ніколи не було.

“Накручування” – одна з найголовніших причин нещастя. Негативні думки і переживання можуть створити проблеми, яких навіть ніколи не було. Більшість похмурих сцен, які ми візуалізуємо в нашій свідомості, засновані на страху і занепокоєння і не допомагають нам, хоча ми вважаємо, що надмірне обдумування чогось дає користь.

Насправді ж ми обманюємо самі себе, адже варто тільки почати думати — і зупинити потік негативу в голові буде просто неможливо.

Розгляньмо 5 способів, які допоможуть перестати себе “накручувати”:

1. Зупиніться і зосередьтеся на позитивному прямо зараз.

У нашому суспільстві вже давно переважає негативне мислення. І пора починати “перемикатися” тільки на хороші думки. Зробити це просто – переведіть увагу на те, що робить вас щасливим або за що ви вдячні. Згодом ви будете помічати, що позитивних думок стає більше. Звичайно, це тривалий процес, ні в якому разі не можна зупинятися.

Це допоможе вам почати відчувати себе більш спокійним. Згодом ви перестанете себе “накручувати”, оскільки більше не будете приділяти стільки уваги негативу, скільки приділяли раніше.

2. Повторюйте позитивні слова впродовж всього дня.

Зверніть увагу на свій мозок прямо зараз… які думки крутяться у вас в голові?

Швидше за все, ви помітите, що більшість ваших звивин зайнято обмірковуванням того, що вам потрібно робити сьогодні, або того, що хтось розлютив вас. Можливо, ваші думки наповнені принизливою самокритикою з якогось приводу. Ні в якому разі не можна допускати таких думок. Хоча, з таким негативом навколо нас підтримувати послідовне позитивне мислення не завжди легко. З усім тим ви можете фактично протиставити негативні думки, що викликають стрес, простими, підбадьорливими вас словами.

Кожен раз, коли ви відчуваєте тривогу, промовляйте заспокійливі слова, такі як: “Спокійно. Все добре”. Ви можете уявити приємні образи, такі як легкий вітерець на березі моря, де навколо немає абсолютно нікого, а тільки панує спокій. Слова мають велике значення і силу, тому використовуйте їх в своїх інтересах, коли відчуваєте втому.

3. Постійно медитуйте.

Коли ви медитуєте, ви зупиняєте потік думок, буквально бомбардують вашу свідомість кожну секунду, і замість цього переходите в простір, де панує спокій і умиротворення. Незважаючи на те, що під час медитації мозок працює так само, як і в інші час, багато людей відчувають, що їх думки сповільнюються і вони можуть відчувати себе набагато легше, просто контролюючи своє дихання і лежачи з заплющеними очима. Медитація просто розслабляє тіло, що допомагає справлятися з щоденними проблемами.

Якщо ви хочете більше спокою в своєму розумі і житті, почніть медитувати. Сядьте зручніше і почніть зосереджуватися тільки на своєму диханні. Робіть це принаймні по десять хвилин на день, але щодня. Ви зрозумієте, що позитивне мислення стає реальністю.

4. Живіть тут і зараз

Забудьте про доручення, які ви маєте виконувати завтра після роботи, або про рахунки, які вам треба буде заплатити наступного тижня, або про невизначеність вашого майбутнього, до якого ви ще не дісталися. Коли ви дозволяєте подібним думкам панувати у вашій голові, це може викликати великий дискомфорт в організмі і навіть привести до тривоги, депресії, хронічного стресу і інших серйозних проблем. Найчастіше занепокоєння викликано тим, що ми живемо ніби в іншому часі, розмірковуючи про проблеми і помилки минулого або про труднощі майбутнього. У такі моменти завжди повертайтеся в сьогоднішній день і живіть в цю хвилину. Дозволяючи собі просто спостерігати і “текти від одного моменту до іншого”, як ви це робили в дитинстві, ви знову зрозумієте, що значить відчувати справжній спокій.

5. Їдьте на природу.

Природа – ідеальний спосіб заспокоїти напружений розум. Ви можете виїхати за місто на вихідних або просто прогулятися під час обідньої перерви в сусідньому парку. Якщо у вас немає таких можливостей, то подумайте про планування відпустки, коли ви зможете відправитися якомога далі від галасливих вулиць і торгових центрів.

Пам’ятайте, що природа не бореться з життям, і вам теж не обов’язково йти проти течії. Не захоплюйтеся дрібницями матеріального світу, тому що ви не знайдете щастя в грошах і матеріальних благах.

По правді кажучи, спокій і умиротворення вже є у вашому серці і наша планета може допомогти вам відродити цей стан, відволікаючи від потрясінь і емоційних навантажень сучасного ритму життя.

А як ви звільняєтесь від негативних думок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector