5 способів, як ти несвідомо відштовхуєш чоловіка

5 найпоширеніших причин, чому чоловік починає віддалятися від тебе… через тебе ж.

Є безліч причин, чому чоловік може втрачати інтерес до тебе і ваших стосунків. І хоча деякі з них ніяк не пов’язані з тобою, у тебе все ж є можливість уникнути більшості з них.

Нижче 5 найпоширеніших причин, чому чоловік починає віддалятися від тебе… через тебе ж:

1. Ти квапиш події.

У більшості випадків жінки починають розвивати стосунки набагато швидше, ніж чоловік хоче і готовий. Можливо, тому що жінки в принципі зазвичай більш зрілі і цілеспрямовані. Їм важливий результат, а чоловікам – процес.

Проблема в тому, що коли жінка інвестує в чоловіка більше, ніж він в неї, це його відштовхує. Чоловіки люблять домагатися жінку, полювати на неї як на здобич, а не отримувати готову на тарілочці.

Тому досить квапити події. Досить відразу показувати йому, що ти закохана. Нехай він трохи постарається. Нехай він сам захоче ваших стосунків.

2. Ти не така, якою він тебе уявляв.

По-перше, дуже часто жінки змінюються, як тільки починають думати, що мають довгоочікуваного чоловіка. По-друге, через час, коли проходить перша ейфорія почуттів і чоловік знімає рожеві окуляри, він починає бачити жінку такою, яка вона є.

І коли перша причина накладається на другу, то виходить дуже невтішний результат. Ти більше не подобаєшся чоловікові. Він хоче ту цікаву і кокетливу красуню, з якою він знайомився, а не уїдливу зануду, вічне промивання мізків і ту, яка качає права.

3. Ти надто до нього прив’язується.

Чоловік хоче відчувати, що потрібен жінці, але не до того, що вона не може без нього й кроку ступити. Він хоче, щоб у неї було своє життя, друзі, робота, захоплення і пристрасті. Він хоче, щоб вона була такою ж, як до зустрічі з ним – адже саме в таку він і закохався.

4. Ви не робите разом нічого цікавого.

Щоденна рутина може поглинути вас, особливо коли ви разом вже давно. Ви знову і знову робите одне і те ж, не тільки в будні, а й на вихідних. Але щоб розвиватися самим, розвивати свої стосунки, пізнавати один одного (так, завжди є, що дізнаватися), потрібно разом пробувати щось нове, ходити в нові місця, створювати нові враження.

5. У вас немає тієї «хімії», яка була.

Sекs – важлива частина стосунків. Всі це знають, але мало хто старається так, як треба для свого партнера, особливо в тривалих стосунках. Якість і регулярність sекsу важливі. Так що потрібно докладати зусиль і пробувати щось нове і в ліжку.

Вам є що додати?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector