5 способів зацікавити чоловіка

З такою жінкою мені хочеться бути постійно…

Це невеликий список речей, які доторкаються до моєї душі, і я просто не можу встояти перед жінкою. Це лише мій погляд, але я впевнений, що багато чоловіків хочуть цього.

1. Вона має помічати мене

Найкраще, що жінка може дати чоловікові — це бути поруч. Вона має слухати його, спостерігати за ним, показувати своє розуміння і прийняття чоловіка. Так-так, це потрібно не лише жінкам. Чоловіки також обожнюють цей стан. Милуйтесь ним, слухайте і чуйте його, захоплюйтесь і помічайте.

Ваша душевна близькість одразу підійметься, ось побачите.

2. Вона має насолоджуватись моїми вміннями

Чоловік радіє, коли може бути для жінки корисним. Для нього важливо використовувати своє тіло, мозок та вміння для вас. Якщо він просто піде на власне ж тренування, приготує обід, поремонтує шафу, що б там не сталось — захоплюйтесь ним. Їм потрібно багато компліментів.

3. Вона має говорити про мій вплив на неї

Коли жінка розповідає, що їй добре зі мною, що відчуває ті фантастичні метелики в животі, що збуджується при моїх доторках, що їй подобається, коли я її гладжу по голові, то мій світ змінюється. Я розумію, що роблю її життя кращим, я відчуватиму себе ближчим до неї, отже, я для неї дорогий.

4. Вона має бути завжди поруч

Не все і завжди може бути добро, бо ж бувають часи, коли навіть найсильнішому чоловікові буде страшно та боляче. Ми звикли втікати та ховатись від вашого жалю, бо таку роль нам нав’язало суспільство, але любляча жінка не залишить свого героя без уваги, вона підтримає, погладить по голові і скаже, що все буде добре.

Чоловік може не розказувати про свої проблеми, але любляча жінка усе зрозуміє без слів, бо вона ж знає свого чоловіка. Його мовчання не означає, що він хоче побути сам, навпаки, йому важливо помовчати разом та перемогти якесь розчарування. Разом.

Інколи це потребує від жінки дуже багато терпіння, але воно того варте. Чоловік це дуже цінує.

5. Вона має цікавитись моїми хобі

Ми з вами, жінки, по-різному сприймаємо світ і нічого поганого в цьому немає. Ви більш чуттєві, динамічні та ніжні, а ми стабільні, прямолінійні і логічні. Та чоловік буде старатись зрозуміти ваш світ, якщо ви будете робити те саме для нього. Запитуйте, просіть щось пояснити чи протлумачити. Він буде світитись від щастя, коли розумітиме, що ви цікавитесь його захопленнями.

Який з цих пунктів вас здивував?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector