5 знаків від ваших ангелів, які не можна ігнорувати

Знаки від ангелів допомагають нам відчути прямий зв’язок, підсилюють нашу інтуїцію і дають нам впевненість рухатися вперед.

Ангели – це наші охоронці і провідники. Це божественні духовні істоти любові і світла, які працюють з людством, щоб допомогти нам в цьому житті. Ангели-охоронці унікальні для кожної людини. У кожного з нас своя команда. Для декого це може бути один ангел, для інших це може бути ціла команда. І ви завжди можете попросити більше, якщо відчуєте необхідність. Ангели поважають вашу вільну волю і не будуть безпосередньо втручатися у ваше життя, якщо ви не попросите.

Коли ви попросите, ваші ангели будуть спілкуватися з вами через ваші інтуїтивні відчуття і безліч інших способів. Коли ви не впевнені в рішенні, ви завжди можете попросити у них знак, щоб підтвердити свої почуття. Знаки від ангелів допомагають нам відчути прямий зв’язок, підсилюють нашу інтуїцію і дають нам впевненість рухатися вперед.

Через знаки ангели також ведуть нас тонкими способами весь час, особливо коли вони хочуть привернути нашу увагу. Ваші ангели знають ваші бажання, ваші мрії, ваші справжні почуття, ваші страхи, ваші недоліки, ваші сильні і слабкі сторони. Ваші Ангели знають справжнього вас. Завдяки цьому унікальному зв’язку, поряд з енергією їхньої безумовної любові, ваші ангели розуміють вас дуже глибоко і осмислено. Вони знають, що ви дійсно хочете, що дійсно краще для вас і як вам допомогти створити щось. Ваші ангели дають вам поради, натхнення та ідеї, які допоможуть вам створити свої мрії.

Є так багато способів, якими Ангели дають знаки. Коли Ангели хочуть привернути вашу увагу, попередити вас або нагадати вам про щось важливе, є деякі загальні способи, якими вони привертають нашу увагу. Ось 5 знаків від ваших ангелів, які ви не маєте ігнорувати (і чому):

1. Дзвін у вухах

Дзвони (тон і різноманітність у кожної людини різні) в ваших вухах – це дуже поширений спосіб, яким ангели простягають нам руку. Це знак підтвердження: то, що ви говорите або думаєте в момент інтенсивного дзвону, де ви навіть можете відчути якийсь тиск у вусі, є чимось важливим. У цьому випадку ваші ангели просять вас звернути увагу на те, що ви на правильному шляху зі своєю інтуїцією.

2. Номер 11

Числа – це універсальна мова, і Ангели використовують їх для спілкування. Повторювані послідовності цифр містять повідомлення, в залежності від номера, який ви бачите. 11 – це пробудження. Ваші ангели благають вас «прокинутися» духовно і прийти до істини, в якій ви сумніваєтеся, але знаєте, що це правда (як стосунки, які вам потрібно закінчити).

3. Пір’я

Знайти випадкове перо – це явний знак вашого ангела-хранителя, щоб мати віру. Впевненість в тому, що все буде добре, і ви не самотні. Це нагадування, щоб просити ваших ангелів про допомогу і керівництво, а не боротися поодинці з проблемою.

4. Яструби

Яструб – це символ інтуїції. Ангели відправлять яструбів як знак слідувати своїм інстинктам, тому що ваша інтуїція в той час абсолютно правильна. Навіть якщо ваша точка зору може відрізнятися від інших. Яструб – це потужний знак, щоб не ігнорувати те, що ви знаєте, це попередження, щоб уникнути майбутніх проблем.

5. Сонячне сплетіння

Ваша чакра Сонячного сплетення (розташована на декілька сантиметрів вище вашого живота) дуже чутлива до енергії. Саме тому ваша інтуїція також називається «інстинктом кишки». Ваші ангели посилають відчуття в цю область, щоб попередити вас, коли щось не зовсім правильно. Це може відчуватися як нудота, стягування, метелики і навіть невеликий дискомфорт. Не ігноруйте ці почуття, зверніть увагу на те, що відбувається. Наприклад, якщо ви відчуваєте нудоту кожен раз, коли перебуваєте поруч з певною людиною, це ознака того, що щось не так, і вам потрібно бути обізнаним і діяти відповідним чином (наприклад, уникати самотності з цією людиною).

Ці 5 знаків є важливими аспектами спілкування Ангела. Чим більше ви довіряєте їхнім знакам, тим сильнішими стають ваші власні інтуїтивні відчуття. Ви завжди можете звернутися до своїх ангелів за додатковими вказівками щодо будь-якого знака. Вони принесуть вам необхідну інформацію таким способом, який має для вас значення.

А ви звертаєте увагу на такі знаки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector