7 жіночих гріхів, які не пробачить жоден чоловік

Зупинись, жінко!

 

Будь-яка жінка хоче, щоб в її житті був чоловік, який буде цінувати її, поважати і радувати. І коли вона твердо вирішила, що не відпустить нікуди своє щастя, тут-то і починаються пригоди.

Жіноча хитрість – справа, якій потрібно вчитися і вчитися. А ось нахабство може дуже навіть зашкодити їй же самій. І якщо її недоліки чоловік може прийняти або змиритися, то на маніпуляції він навряд чи погодиться.

Існує як мінімум 7 жіночих смертних гріхів, які не зможе пробачити жоден чоловік.

1. «А яка у тебе машина? А квартира? А шубу купиш?»

Чорт його знає, яким чином в очі прекрасних дам потрапляє цей осколок кривого дзеркала, але якщо потрапляє, то все: меркантильна мадам більше не бачить чоловіків, а бачить тільки жаднюг і бідняків. Жаднюгу потрібно розкрутити, бідняка – принизити, третього не дано. Тобто про третього вона мріє – про чоловіка, який прийде і осипле її грошима, але таке щастя мало кому дістається, і вона це розуміє. Значить, залишаються жаднюги. І починається: ой, я втопила телефон в унітазі. Ні, я не піду, у мене немає відповідного сукні. Нормальні люди одружуються на Балі. Мені потрібна нова шуба, ти що, не бачиш? Навіщо я взагалі з тобою живу?

І справді. Може, розлучимося вже? Я не проти шуби, але зрозумій, дорога, я не можу жити з ножем біля горла і кожен день вирішувати, що віддати: гаманець або життя?

2. Милий, я без тебе не можу!

О, як це приємно – відчувати, що улюблена без тебе буквально не в змозі дихати. Місяць приємно. Два. Потім – все. Потім розумієш, що вже ти не в змозі вільно зітхнути. Задушлива жінка вішає тобі на шию непіднімний камінь своєї жертовної любові. Постійно говори їй, що любиш, інакше вона зачахне. Обіймай її уві сні, інакше їй прикро. Дозволь їй на тобі виснути прилюдно, інакше їй страшно. Ніколи не залишай її, ні на хвилину. Ну добре, на роботу і в туалет, так і бути, можеш ходити один, але пам’ятай, що в цей час вона страждає! Дозволь їй розчинитися в тобі, інакше їй боляче. Інакше її погляд побитої дворняги буде переслідувати тебе і наяву, і в нічних кошмарах. Неси свій хрест, аміго, поки хребет НЕ трісне. Тільки тоді вона перебереться на чужий, а ти відповзеш, звільнений і щасливий ментальний інвалід.

3. Так звідки мені знати, як платити за квартиру?

І справді. Раніше це робила її мама, а тепер маю робити я. Сплачувати рахунки, викликати сантехніка, збирати документи на візи, бронювати готелі, замовляти квитки, водити машину, записувати дитину в садок … Тому що вона – теж дитина. 60 кілограмів інфантилізму. Вона не може все це робити, тому що не знає, як саме. І їй страшно. У банку злі тітки, сантехнік розмовляє тарабарською, службовці готелів – англійською, але вона його не розуміє так само, як пташиний, а дорожній рух – це взагалі якийсь паралельний всесвіт, ця ніжна квіточка не в змозі осягнути її заплутані закони. Як страшно жити! Мені. Мені страшно жити і за себе, і за ту бабу.

4. Твій син знову побився з дівчинкою!

Мій син! Ура, у мене є син! Раніше його не було. Раніше це був її син, якого ні в якому разі не можна довіряти мені. Я все зіпсую. Скупаю в окропі, нагодую «Мівіною», загублю в торговому центрі, навчу поганого. Вона мати, а я так, повз проходив. Але, як тільки дитина підростає і починає хуліганити, порушувати правила і скандалити – так він відразу мій син. Весь в мене. Я в усьому винен. Я мало того, що передав йому свій збитковий генофонд, так ще й не виховував. Так що я в усьому винен – ​​мені і розбиратися з проблемами. Але почекай, адже ти ж сама і не давала мені його виховувати… «Ой, все!»

5. Дам – не дам

Маніпуляції sекsом – найстрашніший гріх, це вам будь-який мужик скаже. Якщо запитаєте, звичайно. Тільки він не пояснить чому, оскільки сам про це не замислюється. Він просто знає. Небо синє. Вода мокра. Використовувати sекs як інструмент шантажу – грішно. Але він покірно вирушає на заслання на диван. Раз за разом. І чекає, поки його запросять в ліжко. Цілком ймовірно, що не подружнє. О, як він міг, негідник?! Та дуже просто. Якщо жінка говорить: «Я тобі дам, якщо ти будеш поводитися добре, а якщо не будеш – не дам», – то палкої статевої любові з тобою вона явно більше не хоче. Ну не хочеш – як хочеш.

6. Ти мені винен, тому що я феєчка

Винен, причому не тільки грошей, чорт з ними, з грошима, ця опція пропонується в базовій комплектації моделі «Мужик нормальний, звичайний». Я винен все! Розважати, тому що їй нудно. Дбати, тому що вона дівчинка. У будь-якій незрозумілій ситуації кидати все і брати її на ручки, тому що вона бідна киця. У мене не має бути свого життя. Все моє життя – служіння ніжній Феєчці. Ну добре, я маю, а ти, ти-то що мені винна? Нічого вона не повинна. Її місія на землі – прикрашати своїм існуванням моє нікчемне, сумне життя. Що вона для цього робить? Нічого не робить. Тільки крильцями бек-бек-бек-бек.

7. Я тебе поміняю: поголю, почищу, переодягни – станеш нормальною людиною!

Якщо я одружуся – я беру те, що мені дали. Всю панночку цілком, яка є. Потім-то я, звичайно, можу заволати: «Де були мої очі, коли я сів за кермо цього пилососа!» Але, власне, пізно пити боржомі: що виросло – те виросло. Або не візьмеш, що дають, або бери, але потім не ний. Але не такі жінки, ні! Не те що їх навіть не влаштовує кінцевий продукт, який їм вручили – вони в принципі не вважають його кінцевим. Чоловік – це такий бовванець, заготівля людини розумної. Яку потрібно обтесати сокирою, доопрацювати напильником, відшліфувати, пофарбувати, висушити, покрити лаком, і тоді, може бути, це не соромно буде людям показати.

Зупинись, жінко! Мені потрібен цей светр, в якому я на лекції ходив, а потім пролив на нього акумуляторну рідину! Толян – мій друг, я без тебе знаю, що він алкаш, цим він мені і дорогий! Я не буду читати Бегбедера, як всі нормальні люди, я і без нього нормальний! Ні, я не буду носити п’ятиметровий шарф. Засунь його собі знаєш куди? Так, саме туди. Я все сказав!

Емоційно?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector