50-річна жінка стала мамою після 16 років невдалих спроб

Британка Луіз Ворнфорд, яка вже перетнула рубіж у 50 років, нарешті стала мамою! Жінка разом зі своїм чоловіком не припиняла спроб упродовж шістнадцяти років. І от, процедура ЕКО (штучне запліднення) дала свій результат. А вся річ у тому, що її чоловік зробив вазектомію після народження першої дитини у попередньому шлюбі. Тож, для штучного запліднення медики взяли донорські клітини. Перша спроба не виявилась успішною – у жінки був викидень ще у першому триместрі. І лікарі не могли знайти цьому пояснення.

Жінка ледь пережила цю трагедію. Вона не те не, щоб на наступне ЕКО наважитись не могла – їй жити давалось із важкістю. Але вона таки не полишила мрію потримати у руках власну дитину. І лікар Гассан Шехат таки зумів переконати Луіз наважитись на другу спробу. І вона це зробила.

І не дарма! Усе минуло чудово. Луіз зуміла виносити і народити здорового малюка. Назвали хлопчика Вілл. Як виявилось згодом, в організмі жінки були знайдені так звані клітини-вбивці, що ліквідовували будь-яку загрозу здоров’ю жінки. І хвороби, і зародження плоду. Втім, навіть це не завадило Луіз стати мамою. Тільки погляньте, які вони із чоловіком щасливі!

А ви б наважились на подібне? Діліться думками у коментарях!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector