6 кроків, щоб відпустити минулу любов, навіть якщо серце ще болить

Якщо закоханість — це найпрекрасніше в світі почуття, то розлучення з любов’ю — це найжахливіше.

Але іноді це необхідно. Заради того, щоб вижити. Щоб потім знову любити. І ось як:

1. Запитай себе, наскільки ти налаштована це зробити.

Перш ніж робити будь-які життєві зміни, ти маєш запитати себе, наскільки ти налаштована дійсно це зробити. За шкалою від 1 до 10, наскільки близька ти до 10? Тому що без рішучого настрою ти не зможеш досягти такої складної мети, як забути минулу любов.

То ти готова зробити це? Або якась частина тебе ще тримається за можливість другого шансу? Ти відчуваєш, що ще не досить сильна, щоб зробити це?

Якщо відповідь на якийсь із цих питань «так», тоді, можливо, тобі ще треба почекати. Час дійсно допомагає, і з часом ти станеш сильнішою і готовою до такого складного завдання.

2. Обріж з ним весь зв’язок.

Нам здається, що обов’язково має бути остання розмова, щоб розставити всі крапки над «і», щоб ви висловилися, зрозуміли один одного і розійшлися друзями.

Але рідко коли буває саме так. Якби ви могли ось так просто поговорити і обговорити ваші проблеми, то хіба б дійшли до такого, як зараз? Навряд чи.

Так що коли ви вирішили, що ваші стосунки закінчилися, нехай усі контакти з ним зникнуть. Заблокуй його на своєму телефоні, видали в соцмережах, тримайся якомога далі від місць, де він буває. Чому? Тому що тобі потрібно позбутись звички до цієї людини. Так що більше ніякого зв’язку з ним. Це полегшить процес відновлення для твого серця.

3. Запитай себе, що тобі потрібно відпустити.

Це дуже важливо. Що саме тобі потрібно, щоб піти далі? Можливо, це злість і образа на нього за те, що він зробив. Можливо, це злість на себе, що ти витратила так багато свого часу на нього. Це надії і мрії, які ти будувала для вас двох. Від них тепер потрібно відмовитися саме в такому вигляді, саме з цією людиною.

4. Запитай себе, що було насправді, а що ти придумала в своїй голові.

У кожного з нас свої уявлення про стосунки, але, на жаль, часто вони не завжди збігаються з реальністю — це просто надії та ілюзії. Коли ти зрозумієш, що насправді все не так прекрасно, як тобі хотілося вірити, відпустити і забути буде легше.

5. Запитай себе, чого ти дійсно хочеш в стосунках.

Склади список. Список того, що ти хочеш в чоловікові в стосунках з тобою. А потім порівняй його з твоїм колишнім хлопцем. У тебе ще залишилися причини страждати через нього? Час рухатись далі.

6. Будь відкритою до нових стосунків.

Тобі може здаватися, що ти більше ніколи не будеш любити когось, але не зарікайся. Ти можеш як мінімум одягнутися, сходити куди-небудь, пофліртувати з кимось, підняти собі настрій і самооцінку. Насолоджуйся собою і життям!

А як ви справляєтесь з такою проблемою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector