Ось що робить кожен знак Зодіаку, коли таємно нещасливий у стосунках

Овен (21 березня – 19 квітня)

Він почне закриватися від вас, хоча і не вступатиме в конфронтації, поки це не знадобиться. Коли Овен закоханий, він хоче поділитися з вами кожною крихітною, дурною частинкою свого життя, і хоче знати все, що відбувається з вами. Овнів просто зрозуміти: якщо вам здається, що щось йде не так, ймовірно, так воно і є.

Телець (20 квітня – 21 травня)

Він почне надмірно інвестувати в те, щоб зробити своє життя більш «щасливим». Він буде зловживати гламурними знимками в Instagram або переробить свій життєвий простір, пропорційно власним невдоволення стосунками. Телець — естет, візуал, соціальна людина, його щастя полягає в тому, як його сприймають інші люди. Він буде покладатися на думку інших все більше і більше, поки не знайде інший спосіб відволіктися від проблем з особистим життям.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Вони будуть абсолютно розсіяними на роботі, можуть плакати без причини, виливати переживання друзям, тому, що не знають, як впоратися з невдоволенням у стосунках. Близнюки нерішучі, вони будуть намагатися вилити своє невдоволення на все інше, крім любові, поки не приймуть сувору реальність.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вони стануть дріб’язковими. Вони розкажуть, як нещасні своїм друзям, залишать агресивні коментарі в соцмережах, і зроблять все можливе, щоб «вилити» своє нещастя. Раки — романтики, тому дуже розчаровуються, коли стосунки не складаються.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Він стає агресивним, а потім зневажливим. Таємно нещасний Лев досить жорстокий, тому що його внутрішня впевненість починається з почуття власної гідності, і коли щось в його особистому житті не ладиться, він стає невпевненим у собі, накидається на партнера і, в кінцевому підсумку, просто рухається далі.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вона намагається зайняти себе чимось, що відверне її від проблеми. Діва — пристрасна за своєю природою, але може легко стати параноїком. Якщо вона занадто глибоко занурюється в якусь частину свого життя, прийміть це як сигнал, що щось не так з її стосунками.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вони стають одержимі роботою. Терези — улюбленці Зодіаку, але вони також дуже працелюбні. Пам’ятайте, що вони шанують рівновагу в житті, і тому, коли життя Терезів втрачає баланс, вони з головою йдуть в роботу, щоб протистояти дискомфорту в стосунках.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Він або відмовляється відкритися, або хвилюється про речі, які пов’язані з його прямою проблемою. Скорпіон — найсильніший знак Зодіаку, і, коли він потай незадоволений стосунками, не зможе їх довго продовжувати. Його емоції швидко виявляться.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Він стає пасивно-агресивним, зі спалахами гніву, який, здається, з’являється з нізвідки і здається необґрунтованим. Він зберігає свій незворушний, позитивний характер, але не може довго ховатися під маскою позитиву і доброти. Ви зрозумієте, що він незадоволений стосунками через саркастичні жарти або жорсткі коментарі.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Він намагається все контролювати. Він намагається виявити проблеми та працювати над ними, навіть якщо стосунки врятувати не можна. Він занадто ототожнює себе з стосунками (вони стають його життям). Козорогові не подобається незнання. Якщо він нещасливий, почне докладати зусилля, щоб «виправити» ситуацію.

Водолій (21 січня – 18 лютого)

Він придумує грандіозні мрії та цілі і йде до них. Він переїжджає в інші країни, починає бізнес і займається чимось глобальним. Водолії — орієнтовані на роботу люди, але, коли вони незадоволені своїми стосунками, схильні брати на себе занадто багато. Ключовим показником того, що вони потай незадоволені стосунками, є те, що вони не відмовляться від додаткової роботи заради вас, або просто говорять, що їм потрібно «зосередитися на кар’єрі».

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вони просто хочуть бути «вільними». Вони хочуть випробувати все, що може запропонувати життя, і раптово стають зацікавлені в тому, щоб побачити світ. Вони можуть стверджувати, що люблять вас, але, якщо їх уяву починає будувати життя без вас, вони — нещасливі в стосунках.

А як ви показуєте своє невдоволення?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector