6 причин, чому чоловіки йдуть від коханих жінок

Чоловіки починають стосунки, не вимикаючи логіки. Жінки ж можуть повністю користуватися емоціями, відкинувши здоровий глузд. Саме тому представниці прекрасної половини можуть все перетерпіти та змиритися з будь-якими обставинами заради кохання. Чоловіки ж мислять в відносинах більш раціонально, вони занурюються в сімейні стосунки поступово, залишаючи для себе шлях відходу. Тому готові покинути жінку при будь-яких факторах, які йому надокучають. 

Перед вами 6 причин, за якими чоловіки кидають улюблених жінок:

1. Чоловік відчуває, що вона хоче змінити його

Альберт Ейнштейн говорив: «Чоловіки одружуються з жінками сподіваючись, що ті ніколи не зміняться. А  жінки виходять заміж за чоловіків сподіваючись, що ті будуть змінюватися. В результаті обидва розчаровані». Чоловік – це камінь. Його змінити неможливо. Але, якщо ви будете намагатися, то просто наробите собі синців, або змусите його відкотитися геть від вас. В будь-якому разі, бажаного результату ви не отримайте. Чоловік може змінитися лише, якщо сам того захоче. Але, зазвичай, представники сильної статі вважають себе ідеальними, тому не спішать змінювати себе. Якщо ви будете вказувати чоловікові на його недоліки, то станете йому незручною, і він покине вас. Тому будьте уважними перед весіллям. Скоріш за все, людина за яку ви виходите заміж залишиться такою, якою вона є на все життя.

2. Чоловік знаходиться в тіні успіху жінки

Дослідження ун-ту штату Флориди доводять, що, не перебуваючи в умовах прямої конкуренції партнерів, успіх жінки дуже сильно підриває  самолюбність чоловіка. Особливо тоді, коли чоловік не добився особливих висот і знаходиться, наче в тіні своєї коханої. Лідерські якості більшості чоловіків не дозволяють нормально розвиватися таким стосункам. Він не зможе підтримати вас, оскільки буде постійно порівнювати себе з вами. В результаті чоловік починає або жорстко конкурувати та емоційно віддалятися від своєї дружини. або просто покидає стосунки, в яких програв жінці. 

3. Вона весь час бурчить

Чоловіки навчилися вдало абстрагуватися від жіночого бурчання. Але, якщо він все ж почув ваше невдоволення, значить ви дуже старалися.Чоловіки, майже, не бачать в собі недоліків. Все, чого вони ще не добилися – попереду, або непотрібне їм. Вони не звикли себе картати та вимотувати. Тому вони не розділяють ваше незадоволення і вважають, що ви просто якась незадоволені життям жінки, які зриваються на своїх чоловіках. Не всі здатні довго ігнорувати жіночі невдоволення. Зазвичай, чоловікам легше покинути кохану, ніж терпіти її цькування. Якщо вам щось не подобається в вашому чоловікові, то або терпіть, або готуйтесь до розлучення. Бо ж знову, ви його не зміните.

4. Брак інтимного життя

Чоловіки не можуть утримуватися від інтимного життя, живучи з жінкою. Вони не бачать в цьому ніякої необхідності. Тому, якщо ви ігноруєте його бажання, то він скористається можливістю поза сім’єю. Більш порядні чоловіки скажуть вам правду про брак інтимного життя і спершу покинуть вас, а інші – просто зраджуватимуть вам за спиною. В будь-якому раз такій сім’ї довго не проіснувати. 

5. Вона порівнює його з іншими партнерами

Це найгірше, чим можна поділитися з чоловіком. Краще ніколи не згадуйте про колишні стосунки при своєму коханому. Це буде початком кінця. Чоловіки не люблять зрівнювати себе з іншими, а, тим більше, якщо їхні жінки це роблять. Вони мусять бути найкращими, найрозумнішими й найсильнішими в очах своєї пасії. Вона мусить забути все, що було до нього. В протилежному випадку, ваш коханий не зможе реалізуватися, як чоловік у цих стосунках, і це буде знищувати стосунки зсередини.

6. Емоційна співзалежність

Ваш чоловік – давно не хлопчик. Він давно покинув батьківський дім, де мама говорила йому вдягнути шапку і не гуляти допізна. І тепер він хоче сам вирішуватися де і з ким йому проводити час, скільки проводити часу у своєму особистому просторі та й, взагалі, що робити. Якщо ж його жінка перетворюється в маму і починаю виховувати заново, то чоловік не витримає і піде. Ні в якого чоловіка не вистачить на такий контроль ні сил, ні бажання. Чоловіки вільнолюбні. Розумійте це перед тим, коли одружуєтесь, щоб прийняти зважене рішення.

Постарайтесь знайти порозуміння зі своїм чоловіком і досягти злагоди тією мовою, яку вони розуміють. Стосунки – це ціла наука і її потрібно вивчати вже життя.

А що дратує вашого чоловіка?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector