10 речей, які всі чоловіки таємно хочуть в своїй дружині

1. Добре серце.

Його мама випромінювала тепло, його бабуся усміхалася ніжною посмішкою. Він звик, що ідеальна жінка має бути доброю та лагідною. Не забувай про цю невеличку хитрість і користуйся своєю жіночою ніжністю, щоб опинитися в білій сукні біля вівтаря.

2. Розуміння і співчуття.

В житті неможливо уникнути труднощів і випробувань, тому ти потрібна йому, як ніхто інший. Чоловік не просто одружується, він пов’язує своє життя з вірним другом, бойовою подругою, справжньою підтримкою та опору. То ж стань для нього такою, щоб ніхто інший не став.

3. Амбіції.

Хоча чоловік завжди хоче бути сильним лідером у сім’ї, але і жінка не мусить бути такою, які потрібно нести на своїх плечах. Нехай він вирішує важливі завдання, але ти також будь амбіційною і втілюй в життя свої мрії. Це його захопить.

4. Послідовність.

Будувати стосунки з нестабільною людиною дуже важко. Така жінка потребує постійної уваги у своїх змінних ідеях, планах та поведінці. Це лише вимотує чоловіка. Залиши несподіванки на унікальні та романтичні моменти, а в рутинні навчися бути послідовною.

5. Старання.

Стосунки – це наука, яка не закінчується ніколи. Тих, хто думає, що кульмінація відносин відбувається у день весілля, чекає велике розчарування. Збери романтику до старості, пронеси її через сварки та труднощі. Намагайся навчитися говорити з чоловіком мовою, яку він розуміє і він заговорить до тебе твоєю. 

6. Однакові цінності.

Ваші спільні цінності – це фундамент, на якому ви зможете побудувати стійкий будинок сімейного життя. Якщо ти бачиш, що в принципових речах ви розходитесь зразу, не думай, що ти зможеш все життя уникати їх, або, що змінити його погляди. Не зможеш ні те, ні інше.

7. Фізична привабливість.

Не давай рокам і солодким тістечкам забирати свою привабливість. Дбай про себе, зрій, змінюйся і, згодом, старій достойно. Він хоче бачити тебе такою, в яку закохався. Та і ти відчуватимеш себе впевненою, коли знатимеш, що виглядаєш на всі 100%.

8. Приязність і відкритість.

Ти мусиш стати частиною його життя. А його життя – це рідні та друзі. Тому спробуй влитися в його компанію і родину. Налагодь відносини з людьми, які мають для нього особливе значення.

9. Почуття гумору.

Не будь надто серйозною. Такі тітоньки зазвичай не подобаються чоловікам. Дозволяй собі дуріти там, де це доречно. І не обмежуй його в позитиві та гуморі.

10. Любов і прихильність.

Чоловікові важливо знати, що в нього є маленька дівчинка, яку він захищатиме. Показуй йому що ти цінуєш його турботу. Проявляй свою любов і прихильність. 

А які жіночі хитрості знаєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector