6 причин чому жінка з віком стає красивішою

Красу мають ті, хто вміє правильно жити.

Нещодавно британські вчені-соціологи почали шукати відповідь на питання серед населення. Вони опитували жінок і чоловіків, а запитання було досить цікавим: «У чому жіноча краса?»

Ну що цікавлять відповіді?

  • 70% упевненість в собі.

Під цим пунктом чоловіки розповідали, що саме впевнена жінка вабить до себе особливим шармом. Тому, не варто зациклюватися на маленьких недоліках і будьте впевненою королевою. Забудьте, що можна плакати замкнувшись у ванні, або ще гірше всю ніч в подушку. Полюбіть себе!

  • 47% почуття стилю.

Саме на вашу манери та почуття стилю чоловіки спочатку звертають увагу. Тому, варто розібратися які речі вам пасують, а які краще не одягати, навіть якщо вони дуже дорогі та модні. Відчувайте речі, що підкреслюють ваші вигідні сторони зовнішності, вивчіть себе. Проте, це почуття приходить з часом і віком. Не вірите? Подивіться, будь ласка, свої світлини, які зроблені років 5-7 тому — подобається свій одяг там? Мабуть, ви захотіли забути про ці фото.

Ми стаємо кращими з віком і тут нічого дивно зовсім нема. Та не думайте ховати свої шкільні фото, бо ще будемо говорити про них. Наприклад, я не можу спокійно переглядати свої, бо завжди починаю заливатися багрянцем і сміятися. А про фото з університетських років, я теж краще б мовчала, бо тоді у мене була дуже дивна стрижка, що робила з моєї голови каструлю. І хто мені її порадив? Та зараз це просто смішні випадки, бо я полюбила себе і стала впевненою.

Коли мене вітають дуже близькі друзі-чоловіки вони постійно наголошують: «Вік — це тільки цифри, що абсолютно нічого не означають». Так, звичайно ви ж чоловіки, для вас просто цифри. Та якщо розібратися, то навіщо нам собі завжди домальовувати цей вік і зациклюватися на ньому?

Дійсно, полюбіть свої зморшки, адже вони нагадують вам про щасливі моменти, що змусили вас багато сміятися. Ось ці зморщечки — бо я багато сміялася зі своєю сім’єю, а ось ці — бо я зустрічалася з хлопчиком із команди КВК, а інші з’являлися, бо я дійсно обожнюю емоції.

Навіть зморшки можуть робити нас особливими й позбуватися від них, як на мене, безглуздо.

Краса у кожної жінки особлива і приходить до кожної тоді, коли вона себе почне любити та після певних періодів у житті.

Будьте впевнені, що з віком ви будете тільки кращою та привабливішою — і не слухайте косметологів!

1. Краса приходить після народження першої дитини.

Саме після пологів жінка стає особливою. Дуже важко пояснити словами, але її енергетика абсолютно змінюється, бо тоді жінка починає просто сяяти. А це дуже привертає увагу і змушує по-доброму усміхнутися.

2. Краса приходить після сильного розчарування.

Дійсно, я про це дуже довго думала і зрозуміла, що жінки після серйозних життєвих випробувань — таки стають красивішими.

Бо саме після такого, жінка стає серйознішою і багато чого розуміє, а це привертає увагу чоловіків і ми автоматично робимося цікавими для них.

3. Краса приходить, коли ви зустрічаєте свого чоловіка.

Не рідко, мабуть, чули: «Ти чому така красива сьогодні?»- а ви просто бігли на побачення до людини в яку закохалися. Тут теж нічого дивного, бо саме любов, закоханість дають нам особливе сяйво в очах.

З чоловіком, який нас любить ми завжди стаємо кращими та привабливішими, бо відчуваємо себе потрібними, а це почуття робить нас впевненими в собі.

4. Краса приходить тоді, коли ми починаємо себе любити.

З віком ми розуміємо, що любити себе дуже важливо, але любити, а не постійно шукати собі виправдання і постійно балувати. І це є обов’язком кожної жінки — навчитися любити та сприймати себе.

Розвивайте свої сильні сторони й таланти, а слабкі викорінюйте і забувайте, як страшний сон.

Почала розуміти, що стала кращою?  Тримай це в собі, бо кому потрібно і так все побачить.

5. Краса приходить, коли жінка стає спокійною.

Моніка Белуччі. Вона є втіленням жіночої краси. Чому? 

Достатньо подивитися на фото і зрозуміти, що вона дуже спокійна і самодостатня жінка, якою можна захоплюватися. 

Краса любить спокій, ненавидить істерик. Контролюйте себе, адже врівноваженість завжди є вашою козирною картою.

6. Вік – це всього лише цифри, які ні про що не говорять.

Жінка, яка не хоче повертатися в минуле, бо їй комфортно в теперішньому — дійсно навчилася спілкуватися з собою, відчувати свої потреби.

Любіть себе такою, як ви є сьогодні, але пам’ятайте, що розвиватися конче потрібно. Ваше минуле, яке б воно не було, проте воно ваше — приймайте його!

Саме після 35-ти років я відчула смак справжнього життя. Навіть зараз, я похапцем дописую ці рядки та біжу на фотосесію для великого міжнародного проєкту.

Любі жінки — полюбіть себе! Ми прекрасні у будь-якому віці! Спокій, щастя, сміх — наші друзі.

Вік — це просто цифри, які є лише в нашому паспорті, а не в душі.

А ви любите себе? Який вік для жінки є найкращим на вашу думку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: