Щоб бути добрим, не обов’язково бути мільярдером або чарівником. Потрібно просто робити добрі вчинки. Коли ви робите добрі справи, то відбувається диво

Щоб бути добрим, не обов’язково бути мільярдером або чарівником. Потрібно просто робити добрі вчинки. Наприклад, перевести сліпу людину через дорогу, погодувати бездомну тварину, допомогти донести до будинку важкі пакети бабусі. Все набагато простіше, ніж вам здається. Коли ви робите добрі справи, то відбувається диво. Для вас ми підготували кілька невеликих історій про доброту, які вам обов’язково сподобаються.

1.Сьогодні я була донором і здавала кров. Несподівано я почала погано себе почувати і втратила свідомість. Пасажири допомогли мені отямитися, а водій довіз до лікарні, до того ж, абсолютно, безкоштовно! У маршрутці у мене впав телефон, гаманець і ключі з сумки, але все залишилося при мені! Як добре знати, що є добрі люди!

2.В кафе швидкого харчування до мене підійшов незнайомець і попросив поділитися їжею і взяв мій номер телефону з обіцянками, що обов’язково поверне мені гроші за їжу. Я вже майже й забула про цей вчинок, але через пару днів мені прийшла смс зі словами: «я ж сказав, що поверну гроші». 

3.Влітку був дуже спекотний день і я вирішила потішити себе морозивом, але тут я побачила маленьких дітей, які перераховували свої гроші, але їм не вистачало 10 гривень для морозива. Я віддала їм свої гроші і пішла задоволена додому. Ви б бачили їхні щасливі очі!

4. У магазині переді мною була жінка і вона забула кіндер-сюрприз. Загалом, я дуже люблю солодке, але я переборола своє бажання, підбігла до цієї жінки і повернула кіндер.

5. Декілька ночей я не спала, бо писала велику доповідь. Я не витримала і несподівано заснула на роботі. Потім я прокинулася вдома, виявляється начальник подзвонив чоловікові і попросив мене забрати додому. Начальник бачив як я багато працювала і він дав мені кілька днів відгулу.

6.Сьогодні мій особистий день. Ви напевно відразу подумали про день народження або іменини. Але ні. Багато років тому мої батьки взяли мене з дитбудинку. Тепер я йду разом зі своїм чоловіком забирати нашу майбутню дитину. Цього ж дня. 

7. На першому курсі я спізнювалася на іспит. При тому вів цю дисципліну дуже вимогливий викладач. Я така вся біжу в університет, довелося навіть порушити правила і перебігти дорогу в недозволеному місці. Тут до мене підходить поліцейський і вичитує за порушення правил дорожнього руху. Я починаю виливати душу, що у мене зараз іспит, а викладач дуже суворий і так далі. В результаті поліцейський підкинув мене до університету і я встигла на іспит! Світ не без добрих людей!

8. Тиждень тому я їхала в маршрутці. Була година-пік і всі місця були зайняті. Я сиділа. На одній із зупинок заходить дівчина на величезних каблуках. Ніхто з хлопців не захотів поступатися місцем і я їй поступилася місцем. Дівчина була дуже рада цьому. Сьогодні до мене добро повернулося і мені теж сьогодні поступилися місцем, і теж дівчина. Жіноча солідарність.

9. Сьогодні в магазині в черзі за молочними продуктами стояв дідусь, він рахував свої копійки. Підійшов молодий хлопець і вручив йому 100 гривень зі словами: «Дідусь, вам випало» і вийшов з магазину.

10. На вулиці до мене підійшов бездомний і попросив гроші на їжу. Мовляв, його друг дуже голодний і хоче їсти. Я грошей не дав, але дав свою шаурму. Я вирішила поспостерігати за ним. Бездомний зайшов на подвір’я, відкусив шматочок від шаурми, а іншу частину віддав своєму собаці, який лежав зі зламаною лапкою.

11. Я учитель 9-го класу і одного разу я побачив, як мої учні ходять на великій перерві за ріг будинку. Я думав, що вони 100% курять. Якось раз я пішов за ними, щоб провчити бешкетників, але, що я побачив, мене вразило! Виявляється, мої учні вже давно ходять до одного бездомного, щоб дати йому який-небудь одяг і їжі. Тепер цей чоловік у нас працює в школі охоронцем, у нього з’явилися гроші і він орендує собі квартиру.

Ви часто робите добрі вчинки? Яким з них пишаєтеся найбільше?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: