7 етапів відносин, що ведуть до справжнього кохання

Стосунки – це сукупність кількох етапів, які передбачають цілий спектр різноманітних емоцій. Закоханих спіткає радість й ейфорія, смуток й розчарування. Адже на початку відносин партнери перебувають в рожевих окулярах, які згодом спадають і відкривають очі на істину. Та ці випробування й труднощі не свідчать про відсутність почуттів. Вони є своєрідною перевіркою на відданість й терпіння, без яких любов не може існувати. 

Справжнє кохання проходить наступних 7 стадій:

1. Цукерково-букетний етап

Це час, коли пара лише починає зустрічатися. Тривалість етапу сягає до 18 місяців. Партнери перебувають під дією гормонів, що впливають на їхні почуття й світосприйняття. Однак на цій стадії не варто приймати поспішних важливих рішень, бо з часом все може змінитися. Ейфорія пройде і залишиться сувора реальність.

2. Етап перенасичення

Ви починаєте адекватно оцінювати свої стосунки. Кожен із партнерів звикає до відносин, почувається більш комфортно і поводиться розкутіше. На цьому етапі можна побачити істинне обличчя другої половинки, яка знімає усі маски і стає собою.

3. Етап відрази

Це менш приємний проміжок часу, коли в пари виникає низка непорозумінь. Партнери фокусуються на недоліках один одного, що закінчується постійними сварками. Здається, що їм не судилося бути разом, а єдиним виходом є розставання. Однак в інших відносинах все повториться спочатку, а продовжити стосунки можна лише подолавши цей етап. 

4. Етап терпіння

У цей період партнери перестають бути такими категоричними і запальними. Вони починають шукати компроміси, щоб зміцнити і зберегти свої відносини. Так формується мудрість й терпіння, які є запорукою довгих взаємин.

5. Етап боргу або поваги

Лише зараз з’являється натяк на справжнє кохання. Партнери розуміють свої обов’язки і відповідальність, яку несуть перед іншою людиною. Вони намагаються зробити якомога більше для комфорту другої половинки.

6. Етап дружби

На цьому етапі пара зближується настільки, що починає довіряти один одному найпотаємніші секрети. Партнери стають товаришами, які весело проводить разом час, багато говорять, розуміють і підтримують один одного. 

7. Етап справжнього кохання

І після всіх труднощів настає реальне кохання. Воно не з’являється в перший день відносин і вимагає важкої праці з боку обох сторін. Щоб дозріти до істинної любові потрібно здобути чималий досвід, позбутися егоїзму й нетерплячості. 

Чи було у вашому житті справжнє кохання?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector