7 ознак, які дають зрозуміти, що ви зустріли любов з минулого життя

Мабуть, багатьом з нас доводилося переживати ці дивні відчуття дежавю. Дехто пов’язує це зі спогадами із минулого життя. Адже звідки ж іще може виникати ця ностальгія і знайомі кадри перед очима? На жаль, на це питання немає однозначної відповіді  

Все ж є кілька переконливих ознак, які свідчать про те, що ваша половинка може виявитися любов’ю з минулого.

1. Комфортні відчуття.

Поруч із коханою людиною у нас завжди виникає відчуття затишку та рідного дому. Здається, що якийсь невидимий плед закутує вас разом і гріє душі. 

2. Час.

Ви не помічаєте, як невпинно летять стрілки годинника. Поруч із вашим обранцем час пришвидшується і години перетворюються у хвилини. Часові межі стираються і перестають існувати. 

3. Емоції.

Ваше внутрішнє самопочуття поруч з коханою людиною різко змінюється. У вас змішуються емоції радості, спокою та хвилювання. Здається, що все всередині перевертається. Пору з цією людиною ви відчуваєте себе на своєму місці, хоча з дня знайомства минуло зовсім мало часу.

4. Спогади.

Вам здається, що колись ви вже переживали подібні моменти разом, хоча ви цього ще точно не робили. Це те саме дежавю, яке може виникати в обох партнерів одночасно.

5. Ви знаєте, про що думає ваш партнер.

Ви з легкістю доповнюєте фрази один одного і можете відповісти на питання словами свого партнера. Буває й таке, що ви не встигли подумати, як обранець вже озвучив усі ваші думки. Чи знайомі вам такі ситуації? Якщо так, тоді ви точно мали щось спільне в минулому житті.

6. Довіра

Ви можете повністю відкритися, довіритися і покластися на свого партнера. У вас немає секретів і переживань через те, що ви можете бути обманутими. А про зраду не може бути й мови. 

7. Особливий зв’язок.

Навіть перебуваючи на відстані, ви відчуваєте настрій, самопочуття та переживання своєї другої половинки. Інколи вам передається  фізичне напруження обранця і його хвилювання.

Лише вам вирішувати, чи вірити у минуле життя, чи ні. Однак справді існують пари, між якими особлива енергетика та взаємозв’язок. Вони споріднені душі, які змогли знайти одне одного й ідеально доповнити.

А ви вірите, що існує минуле життя? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector