8 ознак того, що ваш чоловік вам зраджує, навіть якщо він стверджує зворотне

На жаль, не всі партнери залишаються вірними своїм другим половинкам. Зрада – це боляче і неприємно, але від цього ніхто не застрахований. Мабуть, ніхто б не хотів бути обдуреним і жити в брехні. Тому важливо не лише довіряти своєму партнерові, але й звертати увагу на деякі тривожні дзвіночки. Адже ніхто інший не подбає про вас.

Ми підготували для вас 8 переконливих ознак, які можуть свідчити про те, що ваш чоловік ходить наліво:

1. Внутрішнє передчуття.

Інтуїція рідко помиляється, тому якщо вона вам підказує, що щось не так, то зверніть на це увагу. Ваша внутрішня сила зможе захистити вас від розчарування і розбитого серця.

2. Його поведінка різко змінилася.

Це яскрава ознака того, що щось не так. Чоловік може стати набагато турботливішим, якщо відчуватиме провину за скоєну зраду. Якщо ж він буде зосереджений на нових стосунках, то з вами поводитиметься грубо та байдуже. 

3. Він не намагається завоювати вашу довіру.

Втрата довірливого зв’язку – це свідчення негараздів. Адже він є фундаментом стосунків, без якого все зруйнується. 

4. Він не дозволяє вам користуватися своїм телефоном чи комп’ютером. 

Логічно, що у такий спосіб він намагається приховати свої таємні дзвінки та переписки. Він зробить все можливе, щоб докази зради не опинилися у ваших руках. 

5. Його розповіді мають суперечливі факти.

Додаткові запитання можуть змусити його розгубитися і заплутатися у своїх розповідях. Вам потрібно лише уважно слухати і піймати момент брехні. 

6. Він став дуже зайнятим.

Якщо раніше у нього було більше вільного часу, але це різко змінилося, то варто замислитися. Швидше за все, це прикриття для зустрічей з коханкою. Дізнайтеся, чи справді у нього є додаткова робота чи це лише банальне виправдання.

7. При кожній нагоді він звинувачує вас у всі негараздах. 

Після зради чоловіки часто відчувають свою провину. Для того, щоб виправдати свій вчинок і “зрівняти рахунок” вони можуть шукати і вказувати на недоліки своєї другої половинки, перетворюючи її на найгіршу дівчину у світі.

8. Він намагається переконати, що ви зійшли з глузду. 

Він до останнього буде виправдовуватися і переконувати вас в тому, що це лише плоди вашої фантазії. Його мета – зробити вас винною у спробі зіпсувати стосунки і спрвокувати сварку. 

Чи був у вас досвід болючих стосунків, які закінчилися зрадою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector