7 подарунків, які хоче ваш чоловік, але ніколи про це не говорить

Жінки чудово знають, що придумати чоловікові подарунок надзвичайно складно, адже ми не розбираємося у цих чоловічих штучках. Та насправді, чоловікам це й не потрібно. Ось 7 подарунків, які жадає кожен чоловік, але боїться про це говорити.

1. Час

Так, ми завжди повторюємо, що у стосунках людям потрібен  особистий простір, але чоловікам також важливо проводити час зі своєю коханою людиною. Підготуйте для нього якийсь сюрприз та займіться його улюбленою справою. Запропонуйте разом спробувати щось нове. Можливо вам доведеться витратити на це певну суму грошей, але повірте, ваш чоловік буде щасливий!

2. Прихильність

Не забувайте показувати йому свої почуття. В особливі дні даруйте йому більше поцілунків, не бійтеся брати за руку та говорити з ним. Можете крадькома поцілувати його на вулиці та просто зробити милий сюрприз.

3. Слова

Як не крути, а слова дуже важливі у нашому світі. Звичайно, в епоху технологій та швидких повідомлень вони дуже знецінюються, але листи кохання, або навіть листівки, які ви пишете самостійно можуть бути надзвичайно гарним подарунком. Можна навіть викарбувати якусь важливу фразу на предметі: рамка для фото, годинник, перстень, чохол на телефон та ін.

4. Розуміння

Пізнайте свого чоловіка. Просто спостерігайте за ним та навчіться розуміти його прояви кохання. Розуміння для чоловіка – це найкращий подарунок. Виділіть на це час і ваші стосунки стануть набагато кращими.

5. Продуманість

Звертайте більше уваги на вашого чоловіка. Подумайте, якому подарунку він зрадіє найбільше. Чоловікам, які важко працюють, краще дарувати якийсь відпочинок, або похід у спа-салон. Дізнайтеся більше про захоплення вашого коханого й тоді вам вдасться обрати ідеальний подарунок. 

6. Спогади

Хороші спогади – це найкращий подарунок. Можете створити для свого коханого якесь миле відео, або подарувати рамку з фотографіями чи зібрати у книгу всі квитки з концертів та фільмів, які ви відвідували разом. 

7. Любов

Головне, вкласти у свій подарунок багато любові. Неважливо скільки коштує цей подарунок, головне аби ви вручали його зі щирим та світлим почуттям. Повірте, це найкращий подарунок для того, кого ви кохаєте. 

Які подарунки ви даруєте своєму чоловікові?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector