10 золотих правил, коли хочете прикликати любов

Якщо ви будете мріяти про щастя, але з думками про те, що все погано, то нічого не буде.

Наші думки — то наша сила, яку ми пускаємо до Всесвіту. Він нас слухає і реагує на ці думки, виконуючи наші побажання. Ось чому думки матеріальні. Але Всесвіт не розрізняє видів ваших думок. Він чує їхній зміст і втілює це. Тож якщо ви постійно думаєте про бідність, проблеми, нещастя, хвороби, відсутність друзів і кохання, то так і буде.

Тож не треба нарікати на когось іншого, а тільки на себе. Будете говорити, що у вас чогось нема, то цього і не буде! Ось кілька правил, які допоможуть заохотити любов у ваше життя.. 

Головний закон

Людина, наповнена любов’ю, притягує таких же

Це один з найважливіших законів життя. Ви притягуєте те, ким ви і самі є. І хочете ви того, чи ні, але навколо вас лише ваші віддзеркалення.

Це не просто чиїсь припущення, а науковий факт, адже усе, що відбувається в організмі, відбувається завдяки нервовій системі. Саме вона керує усім, саме в ній збережені ваші проблеми та побажання, ваше сприйняття. Наприклад, якщо ви впевнені, що захворієте після того, як промокли, то так воно і станеться. Хоча ваш друг, який промок не менше, залишиться здоровим. Усе в наших головах.

10 золотих правил, коли хочете прикликати любов

1. Прокидайтесь із усмішкою

Почніть день з думки, що він мине просто чудово, що вас чекають незабутні емоції, успіхи на роботі та приємний вечір. Помічайте дрібниці і радійте їм.

2. Будьте лише із світлими людьми

Ваше оточення дуже впливає на вас самих.

3. Цікавтесь самі собою

Ваш саморозвиток, старання та постійна освіта будуть додавати вам впевненості. Ви маєте бути цікаві самі собі, тоді й іншим буде цікаво із вами.

4. Робіть лише те, що дає вам щастя і радість

Звісно, існують речі в житті, які доводиться виконувати, коли й не хочеться, але й воно буде вам корисно. Не завжди хочеться прибирати вдома, але воно потрібно для вашого здоров’я. Якщо такі буденні справи викликають у вас повний смуток, то намагайтесь знайти в них і свої плюси. Наприклад, ваш мозок може відпочити, коли ви прибираєте.

5. Не сумнівайтесь в своїй унікальності

Кожна людина є унікальною та особливою, вона здатна зробити щось геніальне і вже точно заслуговує на любов. Не треба критикувати все й сварити, пишайтесь собою і розвивайте свої таланти!

6. Не втрачайте внутрішню гармонію

Якщо ви відчуваєте, що навколо все захопив страх на відчай, ненависть та агресія, то зробіть усе, щоб перемикнутись на позитив. Згадайте приємні миті з дитинства, сходіть з друзями на чашку кави й поїдьте в подорож. Так вам вдасться себе захистити, а ще притягнете більш приємні емоції.

7. Зберіть старі фото колишніх, які викликають у вас біль

Зберіть усі-усі такі фото, поскладайте їх в коробку, зав’яжіть червоною стрічкою  та віднесіть на горище. Фен-шуй стверджує, що це покладе крапку в болючій історії і ви нарешті відкриєтесь для нових почуттів.

8. Мрійте про любов

Уявляйте собі все деталізовано та яскраво, насолоджуйтесь не просто картинкою щастя, а й відчуттям щастя. Звісно, уявляйте себе з людиною, яка поруч. Прокручуйте в голові купу різних сюжетів, намагайтесь щось змінити і почати спочатку. Мрійте. І Всесвіт вас почує.

9. На красивому аркуші опишіть чоловіка, якого хочете бачити поруч

Опишіть все: зовнішність, риси характеру, манеру розмови, його захоплення… Відвідайте собі на типові запитання: ким він працює, скільки заробляє, яке в нього коло спілкування, батьки, що він найбільше цінує в людях тощо. Не забувайте, що чим детальніше ви його опишете, тим кращий варіант вам подарує Всесвіт.

10. Створіть карту бажань

Якщо для вас любов у житті настільки важлива, то зробіть її центром вашої карти, покажіть її роль кольоровими позначками. Наклейте зображення будинку, сім’ї, подорожей. Візуалізація — величезна сила.

3 головних “ніколи”

  1. Ніколи не зберігайте минулих образ. Відпускайте, бо вони будуть поїдати вас.
  2. Не думайте, що у вас нічого не вдасться. Усе буде добре. Вірте.
  3. Не живіть тільки пошуком любові. Вона знайде вас сама.

А де ви знайшли свою любов?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector