7 повідомлень для того, хто використовує тебе тільки для розваг

Коли тобі щиро хтось подобається, жахливо відчувати, що для нього ти лише іграшка.

Коли тобі щиро хтось подобається, жахливо відчувати, що для нього ти лише іграшка. Він дзвонить або пише, тільки коли йому хочеться, коли йому зручно або нудно. Він не дає тобі справжніх стосунків, яких ти хочеш, але і не відпускає, а приділяє рівно стільки уваги, скільки потрібно, щоб ти нікуди від нього не поділася.

Якщо тобі здається, що саме так і відбувається з тобою, то потрібно знати, як відповідати таким людям, тому що ніхто не заслуговує такого звернення. Ти повинна прояснити свої очікування і не «винагороджувати» цю людини за її жахливе до тебе ставлення. Наступного разу, коли він тобі подзвонить або напише, ось як треба йому відповідати:

1. Не поспішай з відповіддю.

Особливо, якщо він пише тобі о другій годині ночі. Відклади відповідь до ранку, написавши йому приблизно: «Пробач, я спала. Але не відмовлюся від ранкової кави в кафешці, ти як?». Або взагалі проігноруйте його нічні виклики. Так ти швидше зрозумієш, чого він насправді від тебе хоче і на що готовий.

2. Спробуй домовитися про щось у реальному житті.

Є такі хлопці, які люблять тільки листуватися. Може, це лестить їхній самооцінці, може, їм просто нудно. А може, він пише, щоб ти не забувала про нього і рідкісні зустрічі на секс. У будь-якому випадку, якщо тебе це не влаштовує, то запропонуй йому спочатку зустрітися в реальному житті. І якщо у нього раз по раз буде не виходити, значить він і не хоче нічого справжнього.

3. Називай все своїми іменами.

Якщо ти питаєш його, в силі чи ваші плани, а він знову «відморожується», так йому і скажи. «Минулого разу ти теж так говорив, і ми так і не зустрілися». Не чекай його. Не залишай для нього вільні дні або вечори. Будуй свої плани з друзями або рідними і ні в якому разі не жертвуй цим часом заради нього.

4. Говори прямо.

Не соромся прямо запитати, чому він пише тобі тільки вночі або чому не хоче зустрітися. Це не грубо і не різко. Це ознака твоєї впевненості і зрілості: ти цінуєш свій час і хочеш знати, чи вартий він того.

5. Переоцінити свої очікування.

Якщо тебе цілком влаштовують такі «стосунки», якщо ти можеш відсторонитися від своїх очікувань великої любові (хоча б на деякий час), тоді і не обов’язково розривати з ним зв’язок. Тільки будь чесна з собою. Не чекай від нього більшого. Насолоджуйся моментом, якщо ці моменти дійсно приносять тобі задоволення.

6. Сприймай його компліменти з іронією.

Швидше за все він буде тобі писати, коли ти викладеш нове класне селфі. Він почне писати тобі стандартні компліменти, але ти ж знаєш, чого він хоче, правда? Відповідай йому з іронією або навіть сарказмом, пограй, запропонуй зустрітися на твоїх умовах. Нехай знає, з ким має справу.

7. Повністю розірви з ним зв’язок.

Якщо тебе дістало його таке недбале ставлення до тебе, тоді пора розставити всі крапки над «i». «Я так скучив за тобою», – «Якби ти скучив, то знайшов би час побачитися. Було цікаво дізнатися, що у нас могло вийти, але відтепер я буду зосереджуся на людях, у яких більше часу і енергії для мене. Хай щастить!”.

Як вважаєте, чи правильний такий підхід?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector